Menu

Årgang 2001/2002 drenge

 

 

Holdets stab

Træner
profil
Anders Lehnsdal
Træner
ingen pic
Andreas Laungaard

Spillerliste

ingen img
Andreas Melbye
ingen img
Anton Kallenbach
ingen img
Christian Bardram
ingen img
Christian E. Mistarz
ingen img
Christian Engelmann
ingen img
Gustav Spove
ingen img
Gustav Stenholm
ingen img
Jakob Amstrup
profil
Jakob Krogh Madsen
ingen img
Joachim Ahrent Cardél
profil
Johan Stræde
ingen img
Jonas Borgwardt
ingen img
Kritsada Saengchit
ingen img
Lauritz Mpho Krebs
ingen img
Lucas Leonhardt Nielsen
profil
Magnus Gude Lykken
ingen img
Marcus Bauer
ingen img
Marcus Vogt Poulsen
ingen img
Marius Bie-Olsen
ingen img
Martin Weilguny
ingen img
Mathias Gabs-Pedersen
ingen img
Muad Ghanim
ingen img
Nicolai Schack
ingen img
Oscar Emil Dam
ingen img
Oskar Sigurd Brammer
ingen img
Peter Jul Hobolth
ingen img
Rasmus Vinding Hansen
ingen img
Robert Press Petersen
ingen img
Sebastian Friis Skovsen
profil
Theodor Hedegaard Hansen
ingen img
Tobias Christian Kragelund Strande
ingen img
Villads Znaty
ingen img
William Alexander Yde
ingen img
William Hein
ingen img
William Schwarz

StillingU17 Drenge 3-4 (01-02) VinterBOLD • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Espergærde IF 3 3 0 0 9
2 BSV af 2016 (1) 3 1 2 0 5
3 Snekkersten IF 3 1 1 1 4
4 B 1903 3 1 1 1 4
5 Skjold 3 1 1 1 4
6 Virum-Sorgenfri BK 3 1 0 2 3
7 Lyngby Boldklub 1921 2 0 1 1 1
8 Vestia 2 0 0 2 0

StillingU16 Drenge Mester (02) VinterBOLD • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Hørsholm-Usserød IK 4 3 0 1 9
2 Herstedøster IC 3 3 0 0 9
3 Helsinge Fodbold 4 2 0 2 6
4 Farum BK 3 2 0 1 6
5 B. 1973, Herlev 3 2 0 1 6
6 Brødeskov IF 3 1 1 1 4
7 Måløv BK 4 1 1 2 4
8 Virum-Sorgenfri BK 3 0 0 3 0
9 B93 3 0 0 3 0

KampprogramUngdomspokal U16 Drenge (02) 17/18 • P1

August 2017

Virum-Sorgenfri BK (1)
6 - 7
Hjemme
Virumgård kunstgræsbane

FA 2000 (Øst)

KampprogramU17 Drenge 3-4 (01-02) VinterBOLD • Pulje 3

November 2017

Espergærde IF
6 - 2
Ude
Mørdrup Idrætsanlæg

Virum-Sorgenfri BK
December 2017

Virum-Sorgenfri BK
1 - 8
Hjemme
Virumgård kunstgræsbane

BSV af 2016 (1)
Januar 2018

B 1903
4 - 5
Ude
B1903

Virum-Sorgenfri BK
Februar 2018

Virum-Sorgenfri BK
4. feb
Kl. 14.00
Hjemme
Virumgård kunstgræsbane

Vestia
Marts 2018

Virum-Sorgenfri BK
4. mar
Kl. 18.00
Hjemme
Virumgård kunstgræsbane

Skjold

Lyngby Boldklub 1921
9. mar
Kl. 19.45
Ude
Lyngby Stadion

Virum-Sorgenfri BK

Virum-Sorgenfri BK
18. mar
Kl. 18.00
Hjemme
Virumgård kunstgræsbane

Snekkersten IF

KampprogramU16 Drenge Mester (02) VinterBOLD • Pulje 1

November 2017

Brødeskov IF
5 - 0
Ude
Brødeskov Stadion Kunst

Virum-Sorgenfri BK
December 2017

Virum-Sorgenfri BK
1 - 3
Hjemme
Virumgård kunstgræsbane

Farum BK

Helsinge Fodbold
3 - 1
Ude
Helsinge Stadion Kunstgræs

Virum-Sorgenfri BK
Januar 2018

Hørsholm-Usserød IK
UDS
Ude
Hørsholm Idrætspark

Virum-Sorgenfri BK
Februar 2018

Virum-Sorgenfri BK
25. feb
Kl. 14.00
Hjemme
Virumgård kunstgræsbane

B. 1973, Herlev
Marts 2018

Virum-Sorgenfri BK
3. mar
Kl. 12.00
Hjemme
Virumgård kunstgræsbane

B93

Virum-Sorgenfri BK
10. mar
Kl. 14.00
Hjemme
Virumgård kunstgræsbane

Herstedøster IC

Virum-Sorgenfri BK
24. mar
Kl. 14.00
Hjemme
Virumgård kunstgræsbane

Måløv BK

Holdets aktiviteterDrenge U16 + U17

Januar 2018
25.
torsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
30.
tirsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
Februar 2018
1.
torsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
4.
søndag

14:00 - 15:25

Kamp
Virum-Sorgenfri BK - Vestia
Kaplevej
6.
tirsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
8.
torsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
13.
tirsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
15.
torsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
20.
tirsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
22.
torsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
25.
søndag

14:00 - 15:25

Kamp
Virum-Sorgenfri BK - B. 1973, Herlev
Kaplevej
27.
tirsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
Marts 2018
1.
torsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
3.
lørdag

12:00 - 13:25

Kamp
Virum-Sorgenfri BK - B93
Kaplevej
4.
søndag

18:00 - 19:25

Kamp
Virum-Sorgenfri BK - Skjold
Kaplevej
6.
tirsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
8.
torsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
9.
fredag

19:45 - 21:10

Kamp
Lyngby Boldklub 1921 - Virum-Sorgenfri BK
Kaplevej
10.
lørdag

14:00 - 15:25

Kamp
Virum-Sorgenfri BK - Herstedøster IC
Kaplevej
13.
tirsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
15.
torsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
18.
søndag

18:00 - 19:25

Kamp
Virum-Sorgenfri BK - Snekkersten IF
Kaplevej
20.
tirsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
22.
torsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
24.
lørdag

14:00 - 15:25

Kamp
Virum-Sorgenfri BK - Måløv BK
Kaplevej
27.
tirsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
29.
torsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
April 2018
3.
tirsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
5.
torsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
10.
tirsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
12.
torsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
17.
tirsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
19.
torsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
24.
tirsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
26.
torsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
Maj 2018
1.
tirsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
3.
torsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
8.
tirsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
10.
torsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
15.
tirsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
17.
torsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
22.
tirsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
24.
torsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
29.
tirsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
31.
torsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
Juni 2018
5.
tirsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
7.
torsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
12.
tirsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
14.
torsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
19.
tirsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej
21.
torsdag

19:00 - 20:30

Træning
Træning U16 + U17
Kaplevej