Menu

Årgang 2004 drenge

Holdets stab

Træner
profil
Casper Simonsen
Træner
profil
Thomas Bork Nørgaard
Træner
ingen pic
Frederik Hasenberg
Holdleder
profil
Søren Tschufarin Buhl
Holdleder
ingen pic
Carsten Schneider
Holdleder
profil
Casper Simonsen

Spillerliste

ingen img
Albert Kristiansen
profil
Alexander Kjærgaard
profil
Alexander Slinde Bang
ingen img
Alfred Carl Christensen
ingen img
Andreas William Bendtsen
ingen img
Anton Bering
ingen img
Bastian Bjerre Larsen
ingen img
Bertil Ravnbak
profil
Christian Hvalsø Hansen
ingen img
Christian Nkya
ingen img
Christian Starup Jørgensen
ingen img
Emil Funk Petersen
ingen img
Emil Kulahci Andersen
profil
Emil Tschufarin Buhl
profil
Emil Willerup
ingen img
Ferdinand Holm Simonsen
profil
Filip Dreiøe
ingen img
Gustav Elgaard Bennett
ingen img
Gustav Lindrum Pedersen
ingen img
gustav risom
ingen img
Hector From Petersen
ingen img
Jacob Just Olsen
ingen img
Jakob Mellemkjær Aasted
ingen img
Jakob Østergaard
ingen img
Johannes Marius Werner
profil
Jonas Amtoft
ingen img
Julian Rex Riisager Andersen
ingen img
Lukas Fauerby Hviid
ingen img
Mads Emil Ebdrup
profil
Mads Kornbech Astrup Enghoff
ingen img
Magnus Hauge Mikkelsen
ingen img
Magnus Palner Strand
ingen img
Mathias Hossy-Christensen
ingen img
Mathias Palkinn Sigfusson
ingen img
Mingus Majmon-Siercke
ingen img
Nikolaj Larsson
ingen img
Noah Riis Treloggen
ingen img
Oliver F. F. Falkenberg
ingen img
Oskar Tschufarin Buhl
ingen img
Rasmus Grønning Kynde
ingen img
Silas Palner Strand
profil
Simon Hadgu
profil
Sune Mikkelsen
profil
tobias reitan
ingen img
Viktor Kirkegaard Ørnsholt
ingen img
Vitus Madsen
ingen img
William Rasmussen
ingen img
Åbjørn Marquard

StillingU14 Drenge 1 (04) Efterår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 FFB 1 1 0 0 3
2 Glostrup 0 0 0 0 0
3 Hørsholm-Usserød IK 0 0 0 0 0
4 IF Skjold Birkerød 0 0 0 0 0
5 Lynge-Uggeløse IF 0 0 0 0 0
6 Nivå-Kokkedal FK 0 0 0 0 0
7 Virum-Sorgenfri BK 0 0 0 0 0
8 Værløse BK 0 0 0 0 0
9 LSF 1 0 0 1 0

StillingU14 Drenge 3 (04) Efterår • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Birkerød IF "Skjold" 1 1 0 0 3
2 Hareskov IF 1 1 0 0 3
3 Bagsværd BK 0 0 0 0 0
4 Brede IF 0 0 0 0 0
5 Hørsholm-Usserød IK 1 0 0 1 0
6 Virum-Sorgenfri BK 1 0 0 1 0

KampprogramU14 Drenge 1 (04) Efterår • Pulje 1

August 2017

Virum-Sorgenfri BK
19. aug
Kl. 13.00
Hjemme
Virum Stadion

Lynge-Uggeløse IF

IF Skjold Birkerød
25. aug
Kl. 18.30
Ude
Birkerød Stadion

Virum-Sorgenfri BK
September 2017

Virum-Sorgenfri BK
2. sep
Kl. 12.00
Hjemme
Virum Stadion

Værløse BK

Glostrup
11. sep
Kl. 17.30
Ude
Østervangsbanerne

Virum-Sorgenfri BK

Virum-Sorgenfri BK
16. sep
Kl. 12.00
Hjemme
Virum Stadion

FFB

Nivå-Kokkedal FK
23. sep
Kl. 11.30
Ude
Karsemosegård

Virum-Sorgenfri BK
Oktober 2017

Hørsholm-Usserød IK
8. okt
Kl. 10.00
Ude
Hørsholm Idrætspark

Virum-Sorgenfri BK

Virum-Sorgenfri BK
11. okt
Kl. 18.00
Hjemme
Virumgård kunstgræsbane

LSF

KampprogramU14 Drenge 3 (04) Efterår • Pulje 2

August 2017

Virum-Sorgenfri BK
2 - 4
Hjemme
Virum Stadion

Birkerød IF "Skjold"

Hørsholm-Usserød IK
26. aug
Kl. 13.00
Ude
Hørsholm Idrætspark

Virum-Sorgenfri BK

Virum-Sorgenfri BK
30. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Virum Stadion

Brede IF
September 2017

Bagsværd BK
3. sep
Kl. 11.00
Ude
Bagsværd Stadion

Virum-Sorgenfri BK

Virum-Sorgenfri BK
10. sep
Kl. 13.00
Hjemme
Virum Stadion

Hareskov IF

Birkerød IF "Skjold"
17. sep
Kl. 10.00
Ude
Birkerød Stadion

Virum-Sorgenfri BK

Virum-Sorgenfri BK
24. sep
Kl. 12.00
Hjemme
Virum Stadion

Hørsholm-Usserød IK

Brede IF
29. sep
Kl. 17.30
Ude
Brede Idrætsplads

Virum-Sorgenfri BK
Oktober 2017

Virum-Sorgenfri BK
7. okt
Kl. 10.30
Hjemme
Virum Stadion

Bagsværd BK

Hareskov IF
14. okt
Kl. 11.30
Ude
Birkevang

Virum-Sorgenfri BK

KampprogramUngdomspokalen U14 Drenge (04) 17/18 • Pulje 1

August 2017

Virum-Sorgenfri BK (1)
29. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Virum Stadion

Ølstykke FC (M)

Holdets aktiviteterDrenge Årg 2004

August 2017
25.
fredag

18:30 - 19:40

Kamp
IF Skjold Birkerød - Virum-Sorgenfri BK
26.
lørdag

13:00 - 14:10

Kamp
Hørsholm-Usserød IK - Virum-Sorgenfri BK
29.
tirsdag

18:30 - 19:40

Kamp
Virum-Sorgenfri BK (1) - Ølstykke FC (M)
30.
onsdag

18:30 - 19:40

Kamp
Virum-Sorgenfri BK - Brede IF
September 2017
2.
lørdag

12:00 - 13:10

Kamp
Virum-Sorgenfri BK - Værløse BK
3.
søndag

11:00 - 12:10

Kamp
Bagsværd BK - Virum-Sorgenfri BK
10.
søndag

13:00 - 14:10

Kamp
Virum-Sorgenfri BK - Hareskov IF
16.
lørdag

12:00 - 13:10

Kamp
Virum-Sorgenfri BK - FFB
17.
søndag

10:00 - 11:10

Kamp
Birkerød IF "Skjold" - Virum-Sorgenfri BK
23.
lørdag

11:30 - 12:40

Kamp
Nivå-Kokkedal FK - Virum-Sorgenfri BK
24.
søndag

12:00 - 13:10

Kamp
Virum-Sorgenfri BK - Hørsholm-Usserød IK
29.
fredag

17:30 - 18:40

Kamp
Brede IF - Virum-Sorgenfri BK
Oktober 2017
7.
lørdag

10:30 - 11:40

Kamp
Virum-Sorgenfri BK - Bagsværd BK
8.
søndag

10:00 - 11:10

Kamp
Hørsholm-Usserød IK - Virum-Sorgenfri BK
11.
onsdag

18:00 - 19:10

Kamp
Virum-Sorgenfri BK - Ølstykke FC
14.
lørdag

11:30 - 12:40

Kamp
Hareskov IF - Virum-Sorgenfri BK