Menu

Holdets stab

Træner
profil
Rasmus Falck
Assistenttræner
profil
Carl Løkkegaard
Assistenttræner
ingen pic
Mads Albert Leerhøj
Holdleder
ingen pic
Morten Von Jessen
Holdleder
profil
Julie Weng Haar

Spillerliste

ingen img
Alvin Aggerholm Ciric
profil
August Bartholdy
ingen img
Casper Lind Mikkelsen
profil
Elias Weng Haar
ingen img
Felix Facklamm
ingen img
Felix Skovbo
profil
Frederik Arboe Marthedal
ingen img
Frederik Elias Juhl
profil
Frederik Hilbert Schwaner
profil
Gustav Bonafede
ingen img
Gustav Holm-Gregersen
ingen img
hans zhao
ingen img
Isak Bentel
profil
Issam Turkman
profil
Jakob Sjølin Kiil
ingen img
Jakob von Jessen
profil
Nicholas Carl Kjærgaard
ingen img
Nikolaj Tune Lind
ingen img
Noah Nielsen
ingen img
Oscar Alexander Wang
ingen img
Peter Hammer
ingen img
Valdemar Reitzel
ingen img
Villads Vangsted Hoffmann
ingen img
Yaowei Shen

Holdets aktiviteterDrenge Årg 2010

Januar 2018
24.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning
Virum Skoles Festsal
28.
søndag

12:30 - 14:00

Træning
Træning
Hummeltoftehallen
31.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning
Virum Skoles Festsal
Februar 2018
4.
søndag

12:30 - 14:00

Træning
Træning
Hummeltoftehallen
7.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning
Virum Skoles Festsal
21.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning
Virum Skoles Festsal
25.
søndag

11:00 - 18:00

Stævne
Indendørsstævne (tidspunkt ikke fastlagt)
Fælles afgang fra Kaplevej
25.
søndag

12:30 - 14:00

Træning
Træning
Hummeltoftehallen
28.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning
Virum Skoles Festsal
Marts 2018
4.
søndag

11:00 - 18:00

Stævne
Indendørsstævne (tidspunkt ikke fastlagt)
Fællesafgang fra Kaplevej
18.
søndag

11:00 - 18:00

Stævne
Indendørsstævne (tidspunkt ikke fastlagt)
Fælles afgang fra Kaplevej
April 2018
21.
lørdag

10:00 - 15:00

Stævne
Udendørsstævne (tid og sted ikke fastlagt)
Maj 2018
5.
lørdag

10:00 - 15:00

Stævne
Udendørsstævne (tid og sted ikke fastlagt)
12.
lørdag

10:00 - 15:00

Stævne
Udendørsstævne (tid og sted ikke fastlagt)
Juni 2018
2.
lørdag

10:00 - 15:00

Stævne
Udendørsstævne (tid og sted ikke fastlagt)
16.
lørdag

09:00 - 17:00

Stævne
Sommerland Sjælland Cup
17.
søndag

09:00 - 17:00

Stævne
Sommerland Sjælland Cup
23.
lørdag

10:00 - 15:00

Stævne
Udendørsstævne (tid og sted ikke fastlagt)