Menu

Regnskab

2017 kommer efter GF godkendelse

2016

2015

2014

Kommende kampe
Februar 2018
25.
søndag
09.12
Hareskov IF
Spillet
Kvinder
U9
U9 pi(09) beg. Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Blovstrød idrætsanlæg
Virum-Sorgenfri BK
Blovstrød idrætsanlæg
25.
søndag
09.48
Virum-Sorgenfri BK
Spillet
Kvinder
U9
U9 pi(09) beg. Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Blovstrød idrætsanlæg
Sengeløse GI
Blovstrød idrætsanlæg
25.
søndag
10.24
Virum-Sorgenfri BK
Spillet
Kvinder
U9
U9 pi(09) beg. Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Blovstrød idrætsanlæg
Brødeskov IF
Blovstrød idrætsanlæg
25.
søndag
10.48
Måløv BK
Spillet
Kvinder
U9
U9 pi(09) beg. Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Blovstrød idrætsanlæg
Virum-Sorgenfri BK
Blovstrød idrætsanlæg
25.
søndag
11.00
Virum-Sorgenfri BK
3 - 0
Kvinder
U14
U14 Piger (04) 7M/8M VinterBOLD • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
BSV af 2016
Virumgård kunstgræsbane
25.
søndag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
3 - 0
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (04) VinterBOLD • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
GVI
Virumgård kunstgræsbane
25.
søndag
15.20
Virum-Sorgenfri BK (1)
Spillet
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Helsinge 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Helsinge-hallerne
Brødeskov IF
Helsinge-hallerne
25.
søndag
15.40
Brødeskov IF
Spillet
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Helsinge 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Helsinge-hallerne
Virum-Sorgenfri BK (2)
Helsinge-hallerne
25.
søndag
15.50
Gilleleje FK (2)
Spillet
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Helsinge 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Helsinge-hallerne
Virum-Sorgenfri BK (1)
Helsinge-hallerne
25.
søndag
16.10
Gilleleje FK (1)
Spillet
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Helsinge 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Helsinge-hallerne
Virum-Sorgenfri BK (1)
Helsinge-hallerne
25.
søndag
16.20
Virum-Sorgenfri BK (2)
Spillet
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Helsinge 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Helsinge-hallerne
Helsinge Fodbold (1)
Helsinge-hallerne
25.
søndag
16.50
Helsinge Fodbold (1)
Spillet
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Helsinge 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Helsinge-hallerne
Virum-Sorgenfri BK (1)
Helsinge-hallerne
25.
søndag
17.00
Gilleleje FK (1)
Spillet
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Helsinge 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Helsinge-hallerne
Virum-Sorgenfri BK (2)
Helsinge-hallerne
25.
søndag
17.20
Helsinge Fodbold (2)
Spillet
Herrer
U8
U8 dr (10) ½ banestævne Helsinge 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Helsinge-hallerne
Virum-Sorgenfri BK (2)
Helsinge-hallerne
27.
tirsdag
16.15
B. 82, Virum
Kvinder
U14
U14 Piger (04) 7M/8M VinterBOLD • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Virum-Sorgenfri BK
Virumgård kunstgræsbane
Marts 2018
2.
fredag
17.45
FC Holte (2)
Herrer
U12
U12 Drenge B (06) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Rudegård Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Rudegård Stadion
2.
fredag
18.15
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U13
U13 Drenge Mester (05) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Hillerød Fodbold
Virumgård kunstgræsbane
3.
lørdag
09.00
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U13
U13 Drenge 3 (05) 8M VinterBOLD • Pulje 7
Virumgård kunstgræsbane
Humlebæk BK
Virumgård kunstgræsbane
3.
lørdag
09.00
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U12
U12 Drenge C (06) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Virum Stadion
GVI
Virum Stadion
3.
lørdag
09.30
Herstedøster IC (1)
Kvinder
U14
U14 Piger (04) 7M/8M VinterBOLD • Pulje 1
Albertslund Stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Albertslund Stadion Kunstgræs
3.
lørdag
10.00
Hørsholm-Usserød IK
Herrer
U13
U13 Drenge Mester (05) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Hørsholm Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Hørsholm Idrætspark
3.
lørdag
10.00
Ålholm /FIF
Kvinder
U11
U11 Piger B (07) 8M VinterBOLD • Pulje 1
FIF-Stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
FIF-Stadion Kunstgræs
3.
lørdag
11.30
Humlebæk BK
Nr.1
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (04) VinterBOLD • Pulje 2
Humlebæk Stadion
K2-K3 11 mands kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Nr.4
Humlebæk Stadion
K2-K3 11 mands kunstgræs
3.
lørdag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U16
U16 Drenge Mester (02) VinterBOLD • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
B93
Virumgård kunstgræsbane
3.
lørdag
13.00
BSV/RBK
Herrer
U11
U11 Drenge C (07) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Vedbæk Stadion Kunst
Virum-Sorgenfri BK
Vedbæk Stadion Kunst
3.
lørdag
14.00
Virum-Sorgenfri BK (2)
Herrer
Senior
Herresenior S2-S3 VinterBOLD • P3
Virumgård kunstgræsbane
BK Frem
Virumgård kunstgræsbane
3.
lørdag
16.00
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (04) VinterBOLD • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
FA 2000
Virumgård kunstgræsbane
3.
lørdag
18.00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Herrer
Senior
Herresenior S2-S3 VinterBOLD • P2
Virumgård kunstgræsbane
AB
Virumgård kunstgræsbane

Nyheder fra DBU

Nyheder fra DBU Sjælland