LUKKET FOR TILMELDING! Deltagerliste til Årets VSB Indendørs Stævne Søndag d. 7 januar kl 8:30-20 i LUNDTOFTEHALLEN
Igen i år står VSBs årgang 2001 piger for afholdelse af vores Lundtofte stævne.
Lundtoftehallen, Ravnholmvej 11, 2800 Kgs. Lyngby
Foreløbig tilpasset tidsplan - endelig tidsplan er klar FREDAG 5/1 kl 20.:
2011/2012/2013 - 3v3 08:30
2009/2010 piger - 3v3 09:55
2009/2010 - 3v3 11:00
2007/2008 - 5v5 12:45
2007/2008 piger - 4v4 14:00
2006/2005/2004 piger - 4v4 15:10
2005/2006 - 4v4 16:10
Kære VSB´ere årgang 2005-2013 (+2004pi)
Så er det atter tid til det traditionsrige indendørsstævne i Lundtoftehallen med medaljer og sodavand til alle deltagere.
Stævnet afholdes:
søndag d. 7. januar 2018
Cafeen vil være åben.
Ved spørgsmål kontakt venligst U18-pigernes holdledere:
Søren Email: frederikke.annemone@os.dk
Christian Email: cch@chr-christiansen.dk
Hilsen U18 Pigerne
TILMELDTE:
Spiller | årgang | køn |
Julia Tilde Hein Barkholt | 2010 | p |
Margrethe Rosenbeck Langberg | 2010 | p |
Olivia Skovbo Rasmussen | 2010 | p |
Anna Piilgaard von Huth | 2009 | p |
Elise | 2009 | p |
Julia Tilde Hein Barkholt | 2009 | p |
Lærke Melbye Hansen | 2009 | p |
Mille Læssøe Amstrup | 2009 | p |
Nina Maria Walcher Petersen | 2009 | p |
Smilla Hildebrandt | 2009 | p |
Karen Berthelsen | 2008 | p |
Lina pfeiffer kristensen | 2008 | p |
Selma Chebil | 2008 | p |
Sophia Marstrand | 2008 | p |
Agnes Fog-Tonnesen | 2007 | p |
Anna Lea Hegnet | 2007 | p |
Anna Toft | 2007 | p |
Camille | 2007 | p |
Cecilie Schultz Magill | 2007 | p |
Frida Hegnet | 2007 | p |
josephine lund schmidt | 2007 | p |
Maria Rasmussen | 2007 | p |
Sara Ewe | 2007 | p |
Sara raft broløs | 2007 | p |
Sofia Pehrson-Vængtoft | 2007 | p |
Carla Damgaard Bergholz | 2005 | p |
Catharina | 2005 | p |
Mathilde pihl nørgaard | 2005 | p |
Mie Laungaard | 2005 | p |
Rebecca Bigum | 2005 | p |
Anna Ejrnæs | 2004 | p |
Annalina kofoed | 2004 | p |
Carla Perticai | 2004 | p |
Frederikke Falck | 2004 | p |
ingrid vilstrup | 2004 | p |
Mathilde Bøttcher | 2004 | p |
Nina D Fink-Nielsen | 2004 | p |
Olivia Marstrand | 2004 | p |
Gustav Kjøller Mühlendorph | 2013 | |
Magnus Sjølin Kiil | 2013 | |
Alfred Andersen | 2012 | |
Alfred Vested | 2012 | |
Bertram Westfahl Hildebrandt | 2012 | |
Buster Winkel-Petersen | 2012 | |
Christian Luu Bramsnæs | 2012 | |
Eskil Jagd | 2012 | |
Gustav Hegelund | 2012 | |
Hugo Sivertsen | 2012 | |
Jakob pinborg | 2012 | |
Julius vestergaard poulsen | 2012 | |
Kasper Aggerholm Bjerregaard | 2012 | |
Laurens Cordoba Hansen | 2012 | |
Liam Zhou | 2012 | |
Magnus Theodor Boss Lyhne | 2012 | |
Mathias Risbjerg | 2012 | |
Mikkel Ladefoged | 2012 | |
Oliver Landsgaard Cumberland | 2012 | |
Otto Snedker-Poulsen | 2012 | |
Sebastian Juul-Bloch | 2012 | |
Theodor Niels Rostock Jacobsen | 2012 | |
Viggo Fog-Tonnesen | 2012 | |
Andreas Egholm | 2011 | |
August Kure Ringgård | 2011 | |
David Kaare Vilhelm Jørgensen | 2011 | |
Frederik Sommer-Nisgaard | 2011 | |
Fredrik Grave | 2011 | |
Gregers Funch Stubkjær | 2011 | |
Gustav Helding Laursen | 2011 | |
Julius Løgstrup Poulsen | 2011 | |
Julius Aarup Fenger | 2011 | |
Lau Aggeboe | 2011 | |
Lauge Schroll Volsing | 2011 | |
Mathias Bønnelycke | 2011 | |
Michlas Rasmussen | 2011 | |
Mikkel Berthelsen | 2011 | |
Rasmus Dahl-Erichsen | 2011 | |
Svend Helmer Stidsen | 2011 | |
tobias holm jørgensen | 2011 | |
Tristan Aasberg | 2011 | |
Valdemar Kjøller Mühlendorph | 2011 | |
Alfred Rosenbeck Langberg | 2010 | |
August Bartholdy | 2010 | |
Felix Skovbo Rasmussen | 2010 | |
Frederik Arboe Marthedal | 2010 | |
Isak Bentel | 2010 | |
Jakob Sjølin Kiil | 2010 | |
Alfred Francis Jensen | 2009 | |
Anton Villum Søgaard | 2009 | |
Asger Koch Andersen | 2009 | |
August Sommer-Nisgaard | 2009 | |
Emil Jagd | 2009 | |
Emil Strøm Christensen | 2009 | |
Halfdan Brückner | 2009 | |
Lau Elkjær Nersting | 2009 | |
Linus nissen | 2009 | |
Louie Bjørnshauge | 2009 | |
Ludvig Pedersen Sarroe | 2009 | |
Mads eyrich | 2009 | |
Marius Bang Halkjær | 2009 | |
Marius Sirak | 2009 | |
Mathias wolthers | 2009 | |
Morris De Marco | 2009 | |
Nicolai Piilgaard von Huth | 2009 | |
Pelle Brostrøm-Nolan | 2009 | |
Rasmus Mau Kai | 2009 | |
Sebastian Knøsgaard Myhre | 2009 | |
Sigurd Risom | 2009 | |
Villum abel lorentzen | 2009 | |
Aksel Houmann Nielsen | 2008 | |
Alexander Hvitved | 2008 | |
Andreas Reinholt | 2008 | |
Bertram Hessellund | 2008 | |
Carl Ernest Hope Kristoffersen | 2008 | |
Cornelius karl grimshav vogel | 2008 | |
Gustav Qvistgaard | 2008 | |
Johannes Søsted | 2008 | |
Julius Sander Toftkjær | 2008 | |
Milius Lindeblom Bonderup | 2008 | |
Oliver Itenov | 2008 | |
Rasmus Ulslev | 2008 | |
Teodor Lindeblom Bonderup | 2008 | |
Victor Strøm Christensen | 2008 | |
Aksel Ejrnæs | 2007 | |
Alex bjerre | 2007 | |
Christoffer Münster | 2007 | |
Daniel hedegaard | 2007 | |
Kevin Zhou | 2007 | |
Mads rønn siiger | 2007 | |
William Aasberg | 2007 | |
Adam Høy-Simonsen | 2006 | |
Anton Frank Ameland | 2006 | |
Anton Perticai | 2006 | |
Christoffer Sirak | 2006 | |
Frederik Søndergaard | 2006 | |
Jonas O. Lundbye | 2006 | |
Julius Pedersen Sarroe | 2006 | |
Kasper Brydensholt | 2006 | |
Linus Sprogøe Jensen | 2006 | |
Mads Higham Nørgaard | 2006 | |
Mathias K.L | 2006 | |
Mathias Lehmann Agesen | 2006 | |
Maximo Cordoba Hansen | 2006 | |
Melvin Lindeblom Bonderup | 2006 | |
Nicolai Kjær Kristiansen | 2006 | |
nicolai lund schmidt | 2006 | |
Oliver Ørtoft Frederiksen | 2006 | |
Rasmus Bolt Wheadon | 2006 | |
Rumle Bang | 2006 | |
Vincent Becker | 2006 | |
Bertram Dalgas Rasmussen | 2005 | |
David Thyssen | 2005 | |
Jakob Aarup | 2005 | |
Mikkel Leerhøj | 2005 | |
Oliver Sonne | 2005 | |
Oliver Yde | 2005 | |
Oscar Falkenberg | 2005 | |
Oscar Krohn | 2005 | |
Rasmus Leerhøj | 2005 | |
Sofus Wulff | 2005 | |
Tobias høgsberg Lorentzen | 2005 |