Kommende kampe
April 2024
|
|||||||
2.
tirsdag
|
|
M+65 5:5 - 2024 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
3.
onsdag
|
|
VinterBOLD M+45 • Pulje 1
Smørum Idrætscenter
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|||
4.
torsdag
|
|
U15 Drenge 1 (09) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
5.
fredag
|
|
Træningskamp U19 Drenge Mester • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
5.
fredag
|
|
U16 Piger Øst 2 (08) forår • Pulje 1
Husumparken
|
|
Husumparken
|
|||
6.
lørdag
|
|
Fodboldfestival - Silent stævne U8 dr 2 RB 6/4 • Pulje 1
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|||
6.
lørdag
|
|
Fodboldfestival - Silent stævne U8 dr 2 RB 6/4 • Pulje 1
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|||
6.
lørdag
|
|
Fodboldfestival - Silent stævne U8 dr 3 RB 6/4 • Pulje 1
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|||
6.
lørdag
|
|
Fodboldfestival - Silent stævne U8 dr 2 RB 6/4 • Pulje 1
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|||
6.
lørdag
|
|
Fodboldfestival - Silent stævne U8 dr 3 RB 6/4 • Pulje 1
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|||
6.
lørdag
|
|
Fodboldfestival - Silent stævne U8 dr 2 RB 6/4 • Pulje 1
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|||
6.
lørdag
|
|
Fodboldfestival - Silent stævne U8 dr 2 RB 6/4 • Pulje 1
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|||
6.
lørdag
|
|
Fodboldfestival - Silent stævne U8 dr 3 RB 6/4 • Pulje 1
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|||
6.
lørdag
|
|
U13 Drenge 8:8 M (11) Forår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
6.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 4
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
6.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
7.
søndag
|
|
U17 Drenge 1 (07) Forår • Pulje 1
Birkerød Stadion
|
|
Birkerød Stadion
|
|||
7.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 3 - Silent stævne 7. april • Pulje 4
Elverroad
|
|
Elverroad
|
|||
7.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) beg. - Silent stævne 7. april • Pulje 2
Birkerød Stadion
|
|
Birkerød Stadion
|
|||
7.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 3 - Silent stævne 7. april • Pulje 4
Elverroad
|
|
Elverroad
|
|||
7.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) beg. - Silent stævne 7. april • Pulje 2
Birkerød Stadion
|
|
Birkerød Stadion
|
|||
7.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 3 - Silent stævne 7. april • Pulje 4
Elverroad
|
|
Elverroad
|
|||
7.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 3 - Silent stævne 7. april • Pulje 4
Elverroad
|
|
Elverroad
|
|||
7.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) beg. - Silent stævne 7. april • Pulje 2
Birkerød Stadion
|
|
Birkerød Stadion
|
|||
7.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) beg. - Silent stævne 7. april • Pulje 2
Birkerød Stadion
|
|
Birkerød Stadion
|
|||
7.
søndag
|
|
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår • Pulje 2
Himmelev Idrætspark
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|||
7.
søndag
|
|
U14 Drenge 4 (10) Forår • Pulje 2
Karlslunde Stadion
|
|
Karlslunde Stadion
|
|||
8.
mandag
|
|
M+45 11:11 - 2024 • Pulje 1
Stenløse Stadion
|
|
Stenløse Stadion
|
|||
9.
tirsdag
|
|
U16 Drenge Mester (08) Forår • Pulje 1
Solrød Idrætscenter
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|||
10.
onsdag
|
|
M+65 5:5 - 2024 • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|||
12.
fredag
|
|
U19 Drenge Mester (05-06) Forår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
13.
lørdag
|
|
U14 Drenge Mester (10) Forår • Pulje 1
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
|
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
|||
13.
lørdag
|
|
U14 Drenge 4 (10) Forår • Pulje 2
Rebæk Idrætspark
|
|
Rebæk Idrætspark
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april • Pulje 9
Værløse Stadion
|
|
Værløse Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april • Pulje 10
Værløse Stadion
|
|
Værløse Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april • Pulje 27
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april • Pulje 27
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april • Pulje 28
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U9 piger 5:5 (15) 2 - 13. april • Pulje 3
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Idrætspark
|
|||
13.
lørdag
|
|
U7 piger 3:3 (17-18) -13. april • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april • Pulje 9
Værløse Stadion
|
|
Værløse Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april • Pulje 9
Værløse Stadion
|
|
Værløse Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april • Pulje 9
Islev Skole kunst
|
|
Islev Skole kunst
|
|||
13.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april • Pulje 9
Værløse Stadion
|
|
Værløse Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april • Pulje 26
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april • Pulje 27
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 13. april • Pulje 5
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april • Pulje 12
Rudegård Stadion
|
|
Rudegård Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U9 piger 5:5 (15) 2 - 13. april • Pulje 3
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Idrætspark
|
|||
13.
lørdag
|
|
U7 piger 3:3 (17-18) -13. april • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april • Pulje 9
Værløse Stadion
|
|
Værløse Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april • Pulje 10
Værløse Stadion
|
|
Værløse Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april • Pulje 27
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april • Pulje 28
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 13. april • Pulje 5
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april • Pulje 12
Rudegård Stadion
|
|
Rudegård Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U15 Drenge Mester (09) Forår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Idrætspark
|
|||
13.
lørdag
|
|
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U7 piger 3:3 (17-18) -13. april • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april • Pulje 9
Værløse Stadion
|
|
Værløse Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april • Pulje 9
Islev Skole kunst
|
|
Islev Skole kunst
|
|||
13.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april • Pulje 9
Værløse Stadion
|
|
Værløse Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april • Pulje 10
Værløse Stadion
|
|
Værløse Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april • Pulje 26
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april • Pulje 27
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april • Pulje 28
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april • Pulje 12
Rudegård Stadion
|
|
Rudegård Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U9 piger 5:5 (15) 2 - 13. april • Pulje 3
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Idrætspark
|
|||
13.
lørdag
|
|
U7 piger 3:3 (17-18) -13. april • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april • Pulje 9
Værløse Stadion
|
|
Værløse Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april • Pulje 9
Værløse Stadion
|
|
Værløse Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april • Pulje 26
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april • Pulje 27
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april • Pulje 28
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 13. april • Pulje 5
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april • Pulje 12
Rudegård Stadion
|
|
Rudegård Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april • Pulje 9
Værløse Stadion
|
|
Værløse Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april • Pulje 9
Værløse Stadion
|
|
Værløse Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april • Pulje 9
Islev Skole kunst
|
|
Islev Skole kunst
|
|||
13.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april • Pulje 10
Værløse Stadion
|
|
Værløse Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april • Pulje 27
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 13. april • Pulje 5
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U9 piger 5:5 (15) 2 - 13. april • Pulje 3
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Idrætspark
|
|||
13.
lørdag
|
|
Serie 2 • Pulje 1
Nellerupgård Stadion
|
|
Nellerupgård Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U16 Piger Øst 2 (08) forår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
13.
lørdag
|
|
U17 Drenge 1 (07) Forår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
13.
lørdag
|
|
U13 Drenge 8:8 M (11) Forår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april • Pulje 9
Værløse Stadion
|
|
Værløse Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april • Pulje 26
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april • Pulje 27
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april • Pulje 9
Islev Skole kunst
|
|
Islev Skole kunst
|
|||
13.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 2
Bagsværd Stadion
|
|
Bagsværd Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 4
Herstedøster Stadion
|
|
Herstedøster Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U14 Drenge 2 (10) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U16 Drenge Mester (08) Forår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
13.
lørdag
|
|
U16 Drenge 3 (08) Forår • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U5 drenge 3:3 (19) - 14. april • Pulje 2
Karsemosegård
|
|
Karsemosegård
|
|||
14.
søndag
|
|
U5 drenge 3:3 (19) - 14. april • Pulje 2
Karsemosegård
|
|
Karsemosegård
|
|||
14.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april • Pulje 14
Rudegård Stadion
|
|
Rudegård Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april • Pulje 15
Rudegård Stadion
|
|
Rudegård Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U5 drenge 3:3 (19) - 14. april • Pulje 2
Karsemosegård
|
|
Karsemosegård
|
|||
14.
søndag
|
|
U5 drenge 3:3 (19) - 14. april • Pulje 2
Karsemosegård
|
|
Karsemosegård
|
|||
14.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april • Pulje 14
Rudegård Stadion
|
|
Rudegård Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april • Pulje 15
Rudegård Stadion
|
|
Rudegård Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U5 drenge 3:3 (19) - 14. april • Pulje 2
Karsemosegård
|
|
Karsemosegård
|
|||
14.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april • Pulje 15
Rudegård Stadion
|
|
Rudegård Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U5 drenge 3:3 (19) - 14. april • Pulje 2
Karsemosegård
|
|
Karsemosegård
|
|||
14.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april • Pulje 14
Rudegård Stadion
|
|
Rudegård Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april • Pulje 15
Rudegård Stadion
|
|
Rudegård Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U5 drenge 3:3 (19) - 14. april • Pulje 2
Karsemosegård
|
|
Karsemosegård
|
|||
14.
søndag
|
|
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U15 Drenge 1 (09) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U5 drenge 3:3 (19) - 14. april • Pulje 2
Karsemosegård
|
|
Karsemosegård
|
|||
14.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april • Pulje 14
Rudegård Stadion
|
|
Rudegård Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U19 Drenge 1 (05-06) Forår • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U15 Drenge 3 (09) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
15.
mandag
|
|
M+65 5:5 - 2024 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
15.
mandag
|
|
M+45 11:11 - 2024 • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
16.
tirsdag
|
|
Serie 2 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
17.
onsdag
|
|
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Idrætspark
|
|||
17.
onsdag
|
|
8:8 K+29 - Forår • Pulje 1
Islev Skole kunst
|
|
Islev Skole kunst
|
|||
18.
torsdag
|
|
U14 Piger M (10) Forår • Mester
Himmelev Idrætspark
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|||
18.
torsdag
|
|
U15 Drenge Mester (09) Forår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
18.
torsdag
|
|
U13 Piger 8:8 2 (11) Forår • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|||
20.
lørdag
|
|
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår • Pulje 2
Sundby Idrætspark
|
|
Sundby Idrætspark
|
|||
20.
lørdag
|
|
U14 Drenge 2 (10) Forår • Pulje 1
Snekkersten Idrætscenter
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|||
20.
lørdag
|
|
U14 Drenge 4 (10) Forår • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
20.
lørdag
|
|
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår • Pulje 1
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
20.
lørdag
|
|
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
20.
lørdag
|
|
Serie 2 • Pulje 1
Fredensborg Stadion
|
|
Fredensborg Stadion
|
|||
20.
lørdag
|
|
U15 Drenge 3 (09) Forår • Pulje 1
Nordkysthallen
|
|
Nordkysthallen
|
|||
20.
lørdag
|
|
U16 Drenge Mester (08) Forår • Pulje 1
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|||
20.
lørdag
|
|
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
20.
lørdag
|
|
U17 Drenge 1 (07) Forår • Pulje 1
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
20.
lørdag
|
|
U13 Drenge 8:8 M (11) Forår • Pulje 1
Lundtofte Idrætsplads
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|||
20.
lørdag
|
|
U16 Piger Øst 2 (08) forår • Pulje 1
Ballerup Idrætspark
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|||
20.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 4
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
20.
lørdag
|
|
U19 Drenge Mester (05-06) Forår • Pulje 1
Møllegårdhallen
|
|
Møllegårdhallen
|
|||
20.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
21.
søndag
|
|
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår • Pulje 2
Birkevang
|
|
Birkevang
|
|||
21.
søndag
|
|
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
21.
søndag
|
|
U19 Drenge 1 (05-06) Forår • Pulje 2
Birkevang
|
|
Birkevang
|
|||
21.
søndag
|
|
U15 Drenge 1 (09) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
21.
søndag
|
|
U14 Drenge Mester (10) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
21.
søndag
|
|
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår • Pulje 3
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
21.
søndag
|
|
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår • Pulje 3
Gladsaxe Stadion
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|||
21.
søndag
|
|
Kvindeserie 1 - Forår • Pulje 1
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
|
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
|||
22.
mandag
|
|
M+45 11:11 - 2024 • Pulje 1
Hundested Stadion
|
|
Hundested Stadion
|
|||
23.
tirsdag
|
|
8:8 K+29 - Forår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
24.
onsdag
|
|
U15 Drenge 3 (09) Forår • Pulje 1
Værløse Stadion
|
|
Værløse Stadion
|
|||
24.
onsdag
|
|
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår • Pulje 3
Skovmarkskolen
|
|
Skovmarkskolen
|
|||
25.
torsdag
|
|
M+65 5:5 - 2024 • Pulje 1
Brede Idrætsplads
|
|
Brede Idrætsplads
|
|||
26.
fredag
|
|
U19 Drenge 1 (05-06) Forår • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
26.
fredag
|
|
U19 Drenge Mester (05-06) Forår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
27.
lørdag
|
|
U14 Drenge 4 (10) Forår • Pulje 2
NyBolig Park
|
|
NyBolig Park
|
|||
27.
lørdag
|
|
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår • Pulje 1
Fredensborg Stadion
|
|
Fredensborg Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår • Pulje 1
Birkerød Stadion
|
|
Birkerød Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U13 Drenge 8:8 M (11) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår • Pulje 2
Kirke Hyllinge Stadion
|
|
Kirke Hyllinge Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår • Pulje 3
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U14 Piger M (10) Forår • Mester
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
27.
lørdag
|
|
U15 Drenge 1 (09) Forår • Pulje 1
Snekkersten Idrætscenter
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|||
27.
lørdag
|
|
UHT
Serie 2 • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U14 Drenge 2 (10) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U15 Drenge Mester (09) Forår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 2
Akademisk Boldklub
|
|
Akademisk Boldklub
|
|||
27.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 4
Gungehusskolen
|
|
Gungehusskolen
|
|||
27.
lørdag
|
|
U16 Piger Øst 2 (08) forår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|