Menu

Kommende kampe

Nyere
Side 1 af 0
Ældre
Kommende kampe
September 2021
23.
torsdag
20.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
M+45
8-M+45 1 - Efterår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
AB
Virumgård kunstgræsbane
25.
lørdag
10.00
Greve Fodbold
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 1
Greve Idræts Center
Virum-Sorgenfri BK
Greve Idræts Center
25.
lørdag
10.00
Roskilde Boldklub
-
Herrer
U11
U11 Drenge SU 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Roskilde Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Roskilde Idrætspark
25.
lørdag
10.00
Hørsholm-Usserød IK (3)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 21
Allerød Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK (4)
Allerød Idrætspark
25.
lørdag
10.00
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 21
Allerød Idrætspark
Allerød Fodbold Klub (1)
Allerød Idrætspark
25.
lørdag
10.00
Allerød Fodbold Klub (3)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 22
Allerød Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK (3)
Allerød Idrætspark
25.
lørdag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 25. september • Pulje 8
Virum Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Virum Stadion
25.
lørdag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 25. september • Pulje 5
Hørsholm Idrætspark
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm Idrætspark
25.
lørdag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 25. september • Pulje 7
Rundforbi Stadion
B. 1973, Herlev (2)
Rundforbi Stadion
25.
lørdag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 25. september • Pulje 4
Hørsholm Idrætspark
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
Hørsholm Idrætspark
25.
lørdag
10.00
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands (13) 2 - 25. september • Pulje 2
Allerød Idrætspark
Allerød Fodbold Klub
Allerød Idrætspark
25.
lørdag
10.00
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands(13) begynder- 25. september • Pulje 2
Albertslund Stadion
Måløv BK
Albertslund Stadion
25.
lørdag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 25. september • Pulje 4
Ålholmskolen
FC Rudersdal
Ålholmskolen
25.
lørdag
10.20
Virum-Sorgenfri BK (3)
-
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands(13) begynder- 25. september • Pulje 2
Albertslund Stadion
Bagsværd BK
Albertslund Stadion
25.
lørdag
10.20
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands(13) begynder- 25. september • Pulje 2
Albertslund Stadion
Albertslund IF
Albertslund Stadion
25.
lørdag
10.25
Hørsholm-Usserød IK (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 22
Allerød Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK (1)
Allerød Idrætspark
25.
lørdag
10.25
Virum-Sorgenfri BK (3)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 22
Allerød Idrætspark
Taarbæk IF (1)
Allerød Idrætspark
25.
lørdag
10.25
Herlev IF
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 25. september • Pulje 8
Virum Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Virum Stadion
25.
lørdag
10.25
Hørsholm-Usserød IK
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 25. september • Pulje 4
Hørsholm Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Hørsholm Idrætspark
25.
lørdag
10.25
Birkerød IF "Skjold"
-
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands (13) 2 - 25. september • Pulje 2
Allerød Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK (1)
Allerød Idrætspark
25.
lørdag
10.25
Hørsholm-Usserød IK
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 25. september • Pulje 4
Ålholmskolen
Virum-Sorgenfri BK
Ålholmskolen
25.
lørdag
10.30
LSF
-
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Smørum Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Smørum Idrætscenter
25.
lørdag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U11
U11 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Virum Stadion
25.
lørdag
10.40
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U7
U7 piger 3-mands (15-16) - 25. september • Pulje 2
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Farum BK (1)
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
25.
lørdag
10.40
FC Holte
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 25. september • Pulje 5
Hørsholm Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Hørsholm Idrætspark
25.
lørdag
10.40
Måløv BK
-
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands(13) begynder- 25. september • Pulje 2
Albertslund Stadion
Virum-Sorgenfri BK (3)
Albertslund Stadion
25.
lørdag
10.40
FC Bella (1)
-
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands(13) begynder- 25. september • Pulje 2
Albertslund Stadion
Virum-Sorgenfri BK (2)
Albertslund Stadion
25.
lørdag
10.50
Virum-Sorgenfri BK (4)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 21
Allerød Idrætspark
Hørsholm-Usserød IK (1)
Allerød Idrætspark
25.
lørdag
10.50
Taarbæk IF (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 21
Allerød Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK (2)
Allerød Idrætspark
25.
lørdag
10.50
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 22
Allerød Idrætspark
Allerød Fodbold Klub (3)
Allerød Idrætspark
25.
lørdag
10.50
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 25. september • Pulje 8
Virum Stadion
Albertslund IF
Virum Stadion
25.
lørdag
10.50
Lundtofte Boldklub (3)
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 25. september • Pulje 7
Rundforbi Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Rundforbi Stadion
25.
lørdag
10.50
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 25. september • Pulje 4
Hørsholm Idrætspark
Orient GI
Hørsholm Idrætspark
25.
lørdag
10.50
IF Bytoften
-
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands (13) 2 - 25. september • Pulje 2
Allerød Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK (1)
Allerød Idrætspark
25.
lørdag
10.50
IF Skjold Birkerød
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 25. september • Pulje 4
Ålholmskolen
Virum-Sorgenfri BK
Ålholmskolen
25.
lørdag
11.00
Værløse BK (1)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Værløse Stadion
Virum-Sorgenfri BK (2)
Værløse Stadion
25.
lørdag
11.00
Ejby IF 1968
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 4
Ejby Friluftscenter
Virum-Sorgenfri BK (1)
Ejby Friluftscenter
25.
lørdag
11.00
FC Rudersdal
-
Kvinder
U12
U12 Piger 2 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Rundforbi Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Rundforbi Stadion
25.
lørdag
11.00
Brødeskov IF
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 25. september • Pulje 5
Hørsholm Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Hørsholm Idrætspark
25.
lørdag
11.00
Bagsværd BK
-
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands(13) begynder- 25. september • Pulje 2
Albertslund Stadion
Virum-Sorgenfri BK (1)
Albertslund Stadion
25.
lørdag
11.00
Albertslund IF
-
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands(13) begynder- 25. september • Pulje 2
Albertslund Stadion
Virum-Sorgenfri BK (2)
Albertslund Stadion
25.
lørdag
11.15
Allerød Fodbold Klub (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 21
Allerød Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK (4)
Allerød Idrætspark
25.
lørdag
11.15
Virum-Sorgenfri BK (3)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 22
Allerød Idrætspark
Allerød Fodbold Klub (2)
Allerød Idrætspark
25.
lørdag
11.15
Taarbæk IF (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 22
Allerød Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK (1)
Allerød Idrætspark
25.
lørdag
11.15
AB
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 25. september • Pulje 8
Virum Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Virum Stadion
25.
lørdag
11.15
IF Bytoften
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 25. september • Pulje 4
Hørsholm Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Hørsholm Idrætspark
25.
lørdag
11.20
Køge BK (1)
-
Kvinder
U7
U7 piger 3-mands (15-16) - 25. september • Pulje 2
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
25.
lørdag
11.20
Virum-Sorgenfri BK (3)
-
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands(13) begynder- 25. september • Pulje 2
Albertslund Stadion
Virum-Sorgenfri BK (1)
Albertslund Stadion
25.
lørdag
11.30
Taastrup FC
-
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (08) Efterår • Pulje 1
NyBolig Park - Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
NyBolig Park - Kunstgræs
25.
lørdag
11.30
Slagelse B&I
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands M (09) Efterår • Pulje 1
Slagelse Stadion Kunst
Virum-Sorgenfri BK
Slagelse Stadion Kunst
25.
lørdag
11.40
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 21
Allerød Idrætspark
Hørsholm-Usserød IK (1)
Allerød Idrætspark
25.
lørdag
11.40
Virum-Sorgenfri BK (4)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 21
Allerød Idrætspark
Taarbæk IF (2)
Allerød Idrætspark
25.
lørdag
11.40
Allerød Fodbold Klub (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 22
Allerød Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK (1)
Allerød Idrætspark
25.
lørdag
11.40
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 25. september • Pulje 5
Hørsholm Idrætspark
Gilleleje FK
Hørsholm Idrætspark
25.
lørdag
11.40
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 25. september • Pulje 7
Rundforbi Stadion
FC Rudersdal (2)
Rundforbi Stadion
25.
lørdag
11.40
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands (13) 2 - 25. september • Pulje 2
Allerød Idrætspark
Hareskov IF
Allerød Idrætspark
25.
lørdag
11.40
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands(13) begynder- 25. september • Pulje 2
Albertslund Stadion
Bagsværd BK
Albertslund Stadion
25.
lørdag
11.40
Virum-Sorgenfri BK (3)
-
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands(13) begynder- 25. september • Pulje 2
Albertslund Stadion
Albertslund IF
Albertslund Stadion
25.
lørdag
11.40
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 25. september • Pulje 4
Ålholmskolen
Ålholm IF
Ålholmskolen
25.
lørdag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U7
U7 piger 3-mands (15-16) - 25. september • Pulje 2
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Taastrup FC
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
25.
lørdag
12.00
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands(13) begynder- 25. september • Pulje 2
Albertslund Stadion
FC Bella (1)
Albertslund Stadion
25.
lørdag
12.05
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 21
Allerød Idrætspark
Hørsholm-Usserød IK (3)
Allerød Idrætspark
25.
lørdag
12.05
Hørsholm-Usserød IK (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 22
Allerød Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK (3)
Allerød Idrætspark
25.
lørdag
12.05
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 25. september • Pulje 7
Rundforbi Stadion
Brede IF
Rundforbi Stadion
25.
lørdag
13.00
Virum-Sorgenfri
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Virum Stadion
Bagsværd BK
Virum Stadion
25.
lørdag
13.00
Glostrup
-
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 1
Glostrup Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Glostrup Idrætspark
25.
lørdag
13.00
BK Friheden
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands (08) Efterår • Pulje 2
Strandmarkens Fritidscenter
Virum-Sorgenfri BK
Strandmarkens Fritidscenter
25.
lørdag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (06) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
VTF (Vejby/Tisvilde)
Virum Stadion
26.
søndag
10.00
Lynge-Uggeløse IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK
Lyngehallen
26.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 26/9 • Pulje 3
Greve Idræts Center
Himmelev-Veddelev BK (1)
Greve Idræts Center
26.
søndag
10.45
Holbæk B&I
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 26/9 • Pulje 3
Greve Idræts Center
Virum-Sorgenfri BK
Greve Idræts Center
26.
søndag
11.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (07) Efterår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Brøndbyernes IF
Virumgård kunstgræsbane
26.
søndag
11.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 26/9 • Pulje 3
Greve Idræts Center
Greve Fodbold
Greve Idræts Center
26.
søndag
12.00
FC Helsingør
-
Kvinder
U16
U16 Piger Øst 2 (06) efterår • Pulje 1
Mørdrup Idrætsanlæg
Virum-Sorgenfri BK
Mørdrup Idrætsanlæg
26.
søndag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (07) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
Espergærde IF
Virum Stadion
26.
søndag
12.00
AB
-
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (10) Efterår • Pulje 2
Akademisk Boldklub
Virum-Sorgenfri BK
Akademisk Boldklub
26.
søndag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U16
U16 Drenge Øst 2 Efterår 2021 (06) • P2
Virum Stadion
Tårnby FF
Virum Stadion
26.
søndag
13.00
Snekkersten IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (03-04) Efterår • Pulje 1
Snekkersten Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Snekkersten Idrætscenter
26.
søndag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår • Pulje 2
Virum Stadion
IF Bytoften
Virum Stadion
26.
søndag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
Senior
Kvindesjællandsserien - Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
Ringsted Pigefodbold
Virum Stadion
26.
søndag
15.00
FIF, Hillerød (2)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
FIF-Stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK (3)
FIF-Stadion Kunstgræs
26.
søndag
16.00
Bagsværd BK
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Bagsværd Stadion Kunstgræs
27.
mandag
20.00
Virum-Sorgenfri BK
UHT
Herrer
M+45
M+45 11-mands - 2021 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Store Lyngby IF
Virumgård kunstgræsbane
29.
onsdag
17.30
SSL - Skævinge- og St. Lyngby Fodbold
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (06) Efterår • Pulje 1
Baunehøj Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Baunehøj Stadion
29.
onsdag
17.45
Islev BK
-
Herrer
M+45
8-M+45 1 - Efterår • Pulje 1
Espelundens Idrætsanlæg
Virum-Sorgenfri BK
Espelundens Idrætsanlæg
29.
onsdag
18.30
Virum-Sorgenfri BK (Øst 2)
-
Kvinder
U16
Ungdomspokalen U16 Piger (06) 21/22 • Pulje 1
Virum Stadion
FA 2000 (Øst 1)
Virum Stadion
29.
onsdag
20.45
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
M+60
8-mands +60 - 2021 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Strandgårdsparkens Boldklub
Virumgård kunstgræsbane
30.
torsdag
18.00
Måløv BK
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 1
Måløv Idrætspark, Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Måløv Idrætspark, Kunstgræs
30.
torsdag
18.30
Stenløse BK
-
Herrer
M+65
5-Mands +65 - Forår • Pulje 1
Stenløse Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Stenløse Stadion
30.
torsdag
18.30
BK Friheden
-
Kvinder
K+29
8-K+29 - Efterår • Pulje 1
Strandmarkens Fritidscenter
Virum-Sorgenfri BK
Strandmarkens Fritidscenter
Oktober 2021
1.
fredag
17.30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
-
Kvinder
U11
U11 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Birkerød Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Birkerød Stadion
1.
fredag
18.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (03-04) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
Allerød Fodbold Klub
Virum Stadion
2.
lørdag
10.00
Hundested IK
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (07) Efterår • Pulje 1
Hundested Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Hundested Stadion
2.
lørdag
10.00
Ølstykke FC
-
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Ølstykke Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Ølstykke Stadion
2.
lørdag
10.15
Fårevejle BK
-
Kvinder
Senior
Kvindesjællandsserien - Efterår • Pulje 1
Faarevejle Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Faarevejle Stadion
2.
lørdag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands (08) Efterår • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Lundtofte Boldklub
Virumgård kunstgræsbane
2.
lørdag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 2
Virum Stadion
AB
Virum Stadion
2.
lørdag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U11
U11 Drenge SU 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Virumgård kunstgræsbane
2.
lørdag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U11
U11 Piger 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
Bagsværd BK
Virum Stadion
2.
lørdag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U16
U16 Piger Øst 2 (06) efterår • Pulje 1
Virum Stadion
B 1908
Virum Stadion
2.
lørdag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
Lundtofte Boldklub
Virum Stadion
2.
lørdag
12.30
Elite Bornholm
-
Herrer
U16
U16 Drenge Øst 2 Efterår 2021 (06) • P2
Rønne stadion nord, opvisningsbanen
Virum-Sorgenfri BK
Rønne stadion nord, opvisningsbanen
2.
lørdag
13.00
Græsted IF
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Græsted Stadion
Virum-Sorgenfri
Græsted Stadion
2.
lørdag
13.00
Stenløse BK
-
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (07) Efterår • Pulje 1
Stenløse Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Stenløse Stadion
2.
lørdag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (08) Efterår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
B. 1973, Herlev
Virumgård kunstgræsbane
2.
lørdag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Virum Stadion
B. 82, Virum
Virum Stadion
2.
lørdag
15.00
Virum-Sorgenfri BK (2)
UHT
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Virum Stadion
Hareskov IF
Virum Stadion
2.
lørdag
15.30
Virum-Sorgenfri BK (3)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Virum Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Virum Stadion
3.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 3/10 • Pulje 6, 2 baner
Gladsaxe Stadion
Brede IF
Gladsaxe Stadion
3.
søndag
10.20
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) 2-Efterårsserie 3/10 • Pulje 1, 2 baner
Smørum Idrætscenter
LSF
Smørum Idrætscenter
3.
søndag
10.25
Gladsaxe-Hero BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 3/10 • Pulje 6, 2 baner
Gladsaxe Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Gladsaxe Stadion
3.
søndag
10.50
Hørsholm-Usserød IK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 3/10 • Pulje 6, 2 baner
Gladsaxe Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Gladsaxe Stadion
3.
søndag
11.00
Roskilde Pigefodbold
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Himmelev Idrætspark
3.
søndag
11.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) 2-Efterårsserie 3/10 • Pulje 1, 2 baner
NyBolig Park
Slagelse B&I
NyBolig Park
3.
søndag
11.00
Brøndbyernes IF
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) 2-Efterårsserie 3/10 • Pulje 1, 2 baner
Smørum Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Smørum Idrætscenter
3.
søndag
11.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) beg-Efterårsserie 3/10 • Pulje 1, 2 baner
Herlev IF Stadion (Kunst)
IF Bytoften
Herlev IF Stadion (Kunst)
3.
søndag
11.40
BSF
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) 2-Efterårsserie 3/10 • Pulje 1, 2 baner
NyBolig Park
Virum-Sorgenfri BK
NyBolig Park
3.
søndag
11.40
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 3/10 • Pulje 6, 2 baner
Gladsaxe Stadion
Espergærde IF
Gladsaxe Stadion
3.
søndag
11.40
Nykøbing FC (1)
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) 2-Efterårsserie 3/10 • Pulje 1, 2 baner
Smørum Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Smørum Idrætscenter
3.
søndag
11.40
Ålholm IF
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) beg-Efterårsserie 3/10 • Pulje 1, 2 baner
Herlev IF Stadion (Kunst)
Virum-Sorgenfri BK
Herlev IF Stadion (Kunst)
3.
søndag
12.00
FC Ballerup
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår • Pulje 2
Højagerskolen
Virum-Sorgenfri BK
Højagerskolen
3.
søndag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands M (09) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
Ringsted IF
Virum Stadion
3.
søndag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (10) Efterår • Pulje 2
Virum Stadion
Hareskov IF
Virum Stadion
3.
søndag
12.00
RB 1906
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) 2-Efterårsserie 3/10 • Pulje 1, 2 baner
NyBolig Park
Virum-Sorgenfri BK
NyBolig Park
3.
søndag
12.20
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) 2-Efterårsserie 3/10 • Pulje 1, 2 baner
Smørum Idrætscenter
Frederiksværk Fodbold Klub
Smørum Idrætscenter
3.
søndag
12.40
Brøndbyernes IF
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) beg-Efterårsserie 3/10 • Pulje 1, 2 baner
Herlev IF Stadion (Kunst)
Virum-Sorgenfri BK
Herlev IF Stadion (Kunst)
3.
søndag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
Helsinge Fodbold
Virum Stadion
3.
søndag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Virum Stadion
3.
søndag
15.00
IF Skjold Birkerød
-
Kvinder
U12
U12 Piger 2 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Birkerød Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Birkerød Stadion
4.
mandag
18.15
LSF
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 4
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
Virum-Sorgenfri BK (1)
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
4.
mandag
19.00
Ølstykke FC
-
Herrer
M+65
5-Mands +65 - Forår • Pulje 1
Ølstykke Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Ølstykke Stadion
5.
tirsdag
16.45
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U12
U12 Piger 2 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Virum Stadion
5.
tirsdag
17.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U11
U11 Piger 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
Allerød Fodbold Klub
Virum Stadion
6.
onsdag
16.45
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U11
U11 Drenge SU 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Virum Stadion
Hørsholm-Usserød IK
Virum Stadion
6.
onsdag
18.15
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (07) Efterår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Køge BK
Virumgård kunstgræsbane
6.
onsdag
18.30
Gundsølille SGIF
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 4
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK (1)
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
6.
onsdag
18.30
Herfølge
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands M (09) Efterår • Pulje 1
Herfølge Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Herfølge Stadion
6.
onsdag
18.45
Hørsholm-Usserød IK
-
Herrer
M+60
8-mands +60 - 2021 • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
6.
onsdag
20.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
M+45
8-M+45 1 - Efterår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Bagsværd BK
Virumgård kunstgræsbane
6.
onsdag
20.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
K+29
8-K+29 - Efterår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Himmelev-Veddelev BK
Virumgård kunstgræsbane
7.
torsdag
20.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår • Pulje 2
Virum Stadion
BK Friheden
Virum Stadion
8.
fredag
18.00
Hørsholm-Usserød IK
-
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (03-04) Efterår • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
9.
lørdag
10.00
Brede IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Brede Idrætsplads
Virum-Sorgenfri BK
Brede Idrætsplads
9.
lørdag
10.00
Kirke Hyllinge IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Kirke Hyllinge Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Kirke Hyllinge Stadion
9.
lørdag
11.00
Melby-Liseleje IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 1
Melby Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Melby Stadion
9.
lørdag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (06) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
Lundtofte Boldklub
Virum Stadion
9.
lørdag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (07) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
FC Rudersdal
Virum Stadion
9.
lørdag
13.00
Virum-Sorgenfri
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Virum Stadion
Frederiksværk FK
Virum Stadion
9.
lørdag
13.30
Hørsholm-Usserød IK
-
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Hørsholm Idrætspark
9.
lørdag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (07) Efterår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
KFUM BK, Roskilde
Virumgård kunstgræsbane
9.
lørdag
15.30
Mladost IF
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Damgårdsparken, Ballerup
Virum-Sorgenfri BK (2)
Damgårdsparken, Ballerup
10.
søndag
10.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Karsemosegård
Virum-Sorgenfri BK
Karsemosegård
10.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 • Pulje 5, 2 baner
Ålholmskolen
AB
Ålholmskolen
10.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) beg-Efterårsserie 10/10 • Pulje 1, 2 baner
Albertslund Stadion
Ølstykke FC
Albertslund Stadion
10.
søndag
10.00
Greve Fodbold
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 10/10 • Pulje 2
Lyngby Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Lyngby Stadion
10.
søndag
10.20
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) 2-Efterårsserie 10/10 • Pulje 1, 2 baner
Solrød Idrætscenter
Ishøj IF
Solrød Idrætscenter
10.
søndag
10.25
Brede IF
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 • Pulje 5, 2 baner
Ålholmskolen
Virum-Sorgenfri BK
Ålholmskolen
10.
søndag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U11
U11 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
Gilleleje FK
Virum Stadion
10.
søndag
10.40
IF Bytoften
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) beg-Efterårsserie 10/10 • Pulje 1, 2 baner
Albertslund Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Albertslund Stadion
10.
søndag
10.45
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 10/10 • Pulje 2
Lyngby Stadion
Himmelev-Veddelev BK (2)
Lyngby Stadion
10.
søndag
10.50
Ålholm IF (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 • Pulje 5, 2 baner
Ålholmskolen
Virum-Sorgenfri BK
Ålholmskolen
10.
søndag
11.00
BSF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (08) Efterår • Pulje 1
Ballerup Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Ballerup Idrætspark
10.
søndag
11.00
Slagelse B&I
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) 2-Efterårsserie 10/10 • Pulje 1, 2 baner
Solrød Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Solrød Idrætscenter
10.
søndag
11.20
LSF (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) 2-Efterårsserie 10/10 • Pulje 1, 2 baner
Solrød Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Solrød Idrætscenter
10.
søndag
11.30
FC Holte
-
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (10) Efterår • Pulje 2
Rudegård Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Rudegård Stadion
10.
søndag
11.30
Lyngby Boldklub 1921
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 10/10 • Pulje 2
Lyngby Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Lyngby Stadion
10.
søndag
11.40
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 • Pulje 5, 2 baner
Ålholmskolen
Brøndbyernes IF (2)
Ålholmskolen
10.
søndag
11.40
Nykøbing FC (2)
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) 2-Efterårsserie 10/10 • Pulje 1, 2 baner
Himmelev Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Himmelev Idrætspark
10.
søndag
12.00
Ringsted Pigefodbold
-
Kvinder
U16
U16 Piger Øst 2 (06) efterår • Pulje 1
Ringsted Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Ringsted Stadion
10.
søndag
12.00
Ålholm IF (2)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Ålholmskolen
Virum-Sorgenfri BK (3)
Ålholmskolen
10.
søndag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U16
U16 Drenge Øst 2 Efterår 2021 (06) • P2
Virum Stadion
Kalundborg GB
Virum Stadion
10.
søndag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) 2-Efterårsserie 10/10 • Pulje 1, 2 baner
Solrød Idrætscenter
LSF (1)
Solrød Idrætscenter
10.
søndag
12.20
Herlev IF
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) beg-Efterårsserie 10/10 • Pulje 1, 2 baner
Albertslund Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Albertslund Stadion
10.
søndag
12.40
Roskilde Pigefodbold (2)
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) 2-Efterårsserie 10/10 • Pulje 1, 2 baner
Himmelev Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Himmelev Idrætspark
10.
søndag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
Senior
Kvindesjællandsserien - Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
Lyngby Boldklub
Virum Stadion
13.
onsdag
17.30
LSF
-
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 1
Smørum Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Smørum Idrætscenter
15.
fredag
17.15
Bagsværd BK
-
Kvinder
U11
U11 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Bagsværd Stadion Kunstgræs
15.
fredag
18.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (03-04) Efterår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Køge BK
Virumgård kunstgræsbane
16.
lørdag
10.00
Lyngby Boldklub 1921
-
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Lyngby Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Lyngby Stadion
16.
lørdag
11.00
Brøndbyernes IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 1
Brøndby Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Brøndby Stadion
16.
lørdag
11.15
Bagsværd BK
-
Kvinder
U12
U12 Piger 2 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Bagsværd Stadion Kunstgræs
16.
lørdag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (08) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
Solrød FC
Virum Stadion
16.
lørdag
12.00
Skjold
-
Herrer
U16
U16 Drenge Øst 2 Efterår 2021 (06) • P2
Ryparken Idrætsanlæg
Virum-Sorgenfri BK
Ryparken Idrætsanlæg
16.
lørdag
13.00
Virum-Sorgenfri
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Virum Stadion
Allerød FK
Virum Stadion
16.
lørdag
15.00
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Virum Stadion
Liria FK
Virum Stadion
16.
lørdag
15.30
Virum-Sorgenfri BK (3)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Virum Stadion
IF Bytoften (1)
Virum Stadion
16.
lørdag
15.30
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 4
Virum Stadion
Grantoften IF
Virum Stadion
17.
søndag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
Senior
Kvindesjællandsserien - Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
Ølstykke FC
Virum Stadion
17.
søndag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (10) Efterår • Pulje 2
Virum Stadion
Lundtofte Boldklub
Virum Stadion
20.
onsdag
19.00
VEPI
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK (3)
Glostrup Idrætspark Kunstgræs