Menu

Kommende kampe

Nyere
Side 1 af 0
Ældre
Kommende kampe
Oktober 2020
21.
onsdag
16.00
Virum-Sorgenfri BK
Spillet
Herrer
U13
Træningskamp U13 Drenge Mester • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Brede IF
Virumgård kunstgræsbane
21.
onsdag
17.00
Humlebæk BK
livescore
Kvinder
U14
U14 Piger 2 (07) Efterår • Pulje 1
Humlebæk Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Humlebæk Stadion
22.
torsdag
19.00
B93
Herrer
U16
U16 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (05) • P2
Kunst, B93
Virum-Sorgenfri BK
Kunst, B93
22.
torsdag
20.30
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
M+45
8-M+45 1 - Efterår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Islev BK
Virumgård kunstgræsbane
23.
fredag
18.00
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (07) Efterår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Himmelev-Veddelev BK
Virumgård kunstgræsbane
24.
lørdag
10.00
LSF
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (07) Efterår • Pulje 1
Smørum Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Smørum Idrætscenter
24.
lørdag
12.00
Virum-Sorgenfri BK (2)
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 4
Virum Stadion
Herlev IF (2)
Virum Stadion
24.
lørdag
13.00
Virum-Sorgenfri
Herrer
Senior
Serie 1 • Pulje 1
Virum Stadion
FC Rudersdal
Virum Stadion
24.
lørdag
13.00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Virum Stadion
Lundtofte Boldklub
Virum Stadion
24.
lørdag
13.00
FC Rudersdal
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (07) efterår • Pulje 1
Rundforbi Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Rundforbi Stadion
24.
lørdag
15.00
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U15
Træningskamp U15 Drenge Mester • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Virum-Sorgenfri BK
Virumgård kunstgræsbane
24.
lørdag
15.30
KB
Herrer
U16
U16 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (05) • P2
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Virum-Sorgenfri BK
Kunst, KB, P. Bangs Vej
25.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 25.10 • Pulje 2
Lyngby Stadion
Greve Fodbold
Lyngby Stadion
25.
søndag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands M (08) Efterår • Pulje 2
Virum Stadion
Hareskov IF
Virum Stadion
25.
søndag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
Kvinder
U12
U12 Piger 2 8-mands (09) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
Espergærde IF
Virum Stadion
25.
søndag
10.30
Stenløse BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 25.10 • Pulje 2
Lyngby Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Lyngby Stadion
25.
søndag
11.00
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (02-03) Efterår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Allerød Fodbold Klub
Virumgård kunstgræsbane
25.
søndag
11.00
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) SU 2 25.10 • Pulje 2
Lyngby Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Lyngby Stadion
25.
søndag
12.00
Humlebæk BK
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 2
Humlebæk Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Humlebæk Stadion
25.
søndag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (07) Efterår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Køge BK
Virumgård kunstgræsbane
25.
søndag
16.00
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U15
Træningskamp U15 Drenge Mester • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Virum-Sorgenfri BK
Virumgård kunstgræsbane
26.
mandag
20.30
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
M+60
8-mands +60 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Hørsholm-Usserød IK
Virumgård kunstgræsbane
27.
tirsdag
20.00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Kvinder
U18
Ungdomspokalen U18 Piger (03-04) 20/21 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Brøndby (DM)
Virumgård kunstgræsbane
31.
lørdag
11.00
Espergærde IF
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 1
Mørdrup Idrætsanlæg
Virum-Sorgenfri BK
Mørdrup Idrætsanlæg
31.
lørdag
11.30
AB
Herrer
Senior
Serie 1 • Pulje 1
Akademisk Boldklub
Virum-Sorgenfri
Akademisk Boldklub
31.
lørdag
13.00
Albertslund BS 72
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Sportspladsen i Syd
Virum-Sorgenfri BK (1)
Sportspladsen i Syd
November 2020
1.
søndag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
Kvinder
U12
U12 Piger 2 8-mands (09) Efterår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
FC Bella
Virumgård kunstgræsbane
1.
søndag
11.00
Stenløse BK
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (07) Efterår • Pulje 1
Stenløse Stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Stenløse Stadion Kunstgræs
1.
søndag
12.00
Virum-Sorgenfri BK (rk 2)
Herrer
U15
Ungdomspokalen U15 Drenge B (06) 20/21 • Pulje 1
Virum Stadion
Rønnede IF (rk 2)
Virum Stadion
1.
søndag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Snekkersten IF
Virumgård kunstgræsbane
1.
søndag
15.15
Virum-Sorgenfri BK (1)
Herrer
U8
U8 dr (13) ½ banestævne Strøby 1/11 • Pulje 1
Strøby-hallen
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Strøby-hallen
1.
søndag
15.37
Virum-Sorgenfri BK (1)
Herrer
U8
U8 dr (13) ½ banestævne Strøby 1/11 • Pulje 1
Strøby-hallen
Ishøj IF (1)
Strøby-hallen
1.
søndag
15.48
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Herrer
U8
U8 dr (13) ½ banestævne Strøby 1/11 • Pulje 1
Strøby-hallen
Virum-Sorgenfri BK (1)
Strøby-hallen
1.
søndag
16.41
Virum-Sorgenfri BK (2)
Herrer
U8
U8 dr (13) ½ banestævne Strøby 1/11 • Pulje 2
Strøby-hallen
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Strøby-hallen
1.
søndag
17.03
Ishøj IF (2)
Herrer
U8
U8 dr (13) ½ banestævne Strøby 1/11 • Pulje 2
Strøby-hallen
Virum-Sorgenfri BK (2)
Strøby-hallen
1.
søndag
17.14
Virum-Sorgenfri BK (2)
Herrer
U8
U8 dr (13) ½ banestævne Strøby 1/11 • Pulje 2
Strøby-hallen
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Strøby-hallen
2.
mandag
20.30
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
M+45
M+45 11-mands • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
LSF (2)
Virumgård kunstgræsbane
7.
lørdag
09.00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Kvinder
U10
VinterBold U10 Piger 2 (11) 5v5 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Virum-Sorgenfri BK (2)
Virumgård kunstgræsbane
7.
lørdag
09.00
Virum-Sorgenfri BK 3
Kvinder
U10
VinterBold U10 Piger 3 (11) 5v5 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
BSF 4
Virumgård kunstgræsbane
7.
lørdag
09.20
Virum-Sorgenfri BK (1)
Kvinder
U10
VinterBold U10 Piger 2 (11) 5v5 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
IF Skjold Birkerød
Virumgård kunstgræsbane
7.
lørdag
09.20
Virum-Sorgenfri BK (2)
Kvinder
U10
VinterBold U10 Piger 2 (11) 5v5 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
FC Rudersdal
Virumgård kunstgræsbane
7.
lørdag
09.20
Virum-Sorgenfri BK 3
Kvinder
U10
VinterBold U10 Piger 3 (11) 5v5 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
BSF 3
Virumgård kunstgræsbane
7.
lørdag
09.30
Virum-Sorgenfri BK 2
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 2 (09) 8v8 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Herlev IF 1
Virumgård kunstgræsbane
7.
lørdag
09.40
Virum-Sorgenfri BK (2)
Kvinder
U10
VinterBold U10 Piger 2 (11) 5v5 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
IF Skjold Birkerød
Virumgård kunstgræsbane
7.
lørdag
09.40
FC Rudersdal
Kvinder
U10
VinterBold U10 Piger 2 (11) 5v5 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Virum-Sorgenfri BK (1)
Virumgård kunstgræsbane
7.
lørdag
09.40
Espergærde IF
Kvinder
U10
VinterBold U10 Piger 3 (11) 5v5 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Virum-Sorgenfri BK 3
Virumgård kunstgræsbane
7.
lørdag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 3
Lyngby Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Stadion
7.
lørdag
10.20
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 3
Lyngby Stadion
Hørsholm-Usserød IK (1)
Lyngby Stadion
7.
lørdag
10.30
Østerbro IF
Kvinder
U9
VinterBold U9 Piger 2 (12) 5v5 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Virum-Sorgenfri BK 2
Virumgård kunstgræsbane
7.
lørdag
10.50
FB
Kvinder
U9
VinterBold U9 Piger 2 (12) 5v5 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Virum-Sorgenfri BK 2
Virumgård kunstgræsbane
7.
lørdag
11.00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Kokkedal Lokal Fodbold
Virumgård kunstgræsbane
7.
lørdag
11.10
Virum-Sorgenfri BK 2
Kvinder
U9
VinterBold U9 Piger 2 (12) 5v5 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Bk. Hekla
Virumgård kunstgræsbane
7.
lørdag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
Kvinder
U8
VinterBold U8 Piger 2 (13) 5v5 • Pulje 1
Kunst, Tingbjerg IP
Bk. Hekla
Kunst, Tingbjerg IP
7.
lørdag
12.20
Fix
Kvinder
U8
VinterBold U8 Piger 2 (13) 5v5 • Pulje 1
Kunst, Tingbjerg IP
Virum-Sorgenfri BK
Kunst, Tingbjerg IP
7.
lørdag
12.40
FC Damsø
Kvinder
U8
VinterBold U8 Piger 2 (13) 5v5 • Pulje 1
Kunst, Tingbjerg IP
Virum-Sorgenfri BK
Kunst, Tingbjerg IP
7.
lørdag
13.00
Virum-Sorgenfri
Herrer
Senior
Serie 1 • Pulje 1
Virum Stadion
Helsinge Fodbold
Virum Stadion
7.
lørdag
13.00
FC Rudersdal
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (07) Efterår • Pulje 1
Rundforbi Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Rundforbi Stadion
8.
søndag
09.00
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (11) 5v5 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Vallensbæk IF (1)
Virumgård kunstgræsbane
8.
søndag
09.00
Snekkersten IF 1
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (12) 5v5 • Pulje 3
Virumgård kunstgræsbane
Virum-Sorgenfri BK
Virumgård kunstgræsbane
8.
søndag
09.20
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (11) 5v5 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Herlev IF
Virumgård kunstgræsbane
8.
søndag
09.20
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (12) 5v5 • Pulje 3
Virumgård kunstgræsbane
Espergærde IF 1
Virumgård kunstgræsbane
8.
søndag
09.40
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (11) 5v5 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Virum-Sorgenfri BK
Virumgård kunstgræsbane
8.
søndag
09.40
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (12) 5v5 • Pulje 3
Virumgård kunstgræsbane
Herlev IF 2
Virumgård kunstgræsbane
8.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK 2
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 2 (13) 5v5 • Pulje 3
Hørsholm Idrætspark
Nivå-Kokkedal FK 1
Hørsholm Idrætspark
8.
søndag
10.00
Husum BK 2
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (12) 5v5 • Pulje 2
Kunst, Husumparken
Virum-Sorgenfri BK 2
Kunst, Husumparken
8.
søndag
10.00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (12) 5v5 • Pulje 3
Albertslund Stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Albertslund Stadion Kunstgræs
8.
søndag
10.20
Hørsholm-Usserød IK (2)
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 2 (13) 5v5 • Pulje 3
Hørsholm Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK 2
Hørsholm Idrætspark
8.
søndag
10.20
Virum-Sorgenfri BK 2
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (12) 5v5 • Pulje 2
Kunst, Husumparken
Hørsholm-Usserød IK 3
Kunst, Husumparken
8.
søndag
10.20
Herstedøster IC
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (12) 5v5 • Pulje 3
Albertslund Stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Albertslund Stadion Kunstgræs
8.
søndag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U11
Træningskamp U11 - Drenge • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Virum-Sorgenfri BK
Virumgård kunstgræsbane
8.
søndag
10.40
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 2 (13) 5v5 • Pulje 3
Hørsholm Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK 2
Hørsholm Idrætspark
8.
søndag
10.40
Virum-Sorgenfri BK 2
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (12) 5v5 • Pulje 2
Kunst, Husumparken
Lyngby Boldklub 1921 3
Kunst, Husumparken
8.
søndag
10.40
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (12) 5v5 • Pulje 3
Albertslund Stadion Kunstgræs
BK Avarta 2
Albertslund Stadion Kunstgræs
8.
søndag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (11) 5v5 • Pulje 8
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
IF Skjold Birkerød
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
8.
søndag
12.00
Virum-Sorgenfri BK 1
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 1 (09) 8v8 • Pulje 3
Virumgård kunstgræsbane
Allerød Fodbold Klub 1
Virumgård kunstgræsbane
8.
søndag
12.20
Espergærde IF
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (11) 5v5 • Pulje 8
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
8.
søndag
12.40
IF Bytoften
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (11) 5v5 • Pulje 8
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
11.
onsdag
19.00
LSF (1)
Herrer
M+45
M+45 11-mands • Pulje 1
Smørum Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Smørum Idrætscenter
14.
lørdag
09.00
Virum-Sorgenfri BK 2
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 3 (10) 8v8 • Pulje 5
Virumgård kunstgræsbane
Hørsholm-Usserød IK 1
Virumgård kunstgræsbane
14.
lørdag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U15
Træningskamp U15 Drenge Mester • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Virum-Sorgenfri BK
Virumgård kunstgræsbane
14.
lørdag
11.30
Hørsholm-Usserød IK
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 1 (10) 8v8 • Pulje 3
Hørsholm Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK 1
Hørsholm Idrætspark
14.
lørdag
15.00
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
Herrer
U15
U15 Drenge Futsal B (06) • Pulje 2
Hedehushallen
Virum-Sorgenfri BK
Hedehushallen
14.
lørdag
15.30
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U15
U15 Drenge Futsal B (06) • Pulje 2
Hedehushallen
LSF
Hedehushallen
14.
lørdag
16.30
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U15
U15 Drenge Futsal B (06) • Pulje 2
Hedehushallen
BK Friheden
Hedehushallen
15.
søndag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
Kvinder
U12
VinterBold U12 Piger 2 (09) 8v8 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Fix
Virumgård kunstgræsbane
15.
søndag
11.15
Brede IF
Kvinder
U11
VinterBold U11 Piger 3 (10) 8v8 • Pulje 1
Lundtofte Idrætsplads
Virum-Sorgenfri BK
Lundtofte Idrætsplads
15.
søndag
13.00
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (07) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
Store Merløse IF
Virum Stadion