Kommende kampe
Marts 2024
|
|||||||
20.
onsdag
|
|
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|||
20.
onsdag
|
|
VinterBOLD U-16 drenge 3-4 • Pulje 1
Karsemosegård
|
|
Karsemosegård
|
|||
21.
torsdag
|
|
Træningskamp Herre Serie 1 • Pulje 1
Gentofte Sportspark Øst
|
|
Gentofte Sportspark Øst
|
|||
22.
fredag
|
|
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
22.
fredag
|
|
VinterBOLD U-14 piger 1-2 • Pulje 1
GVI. Nymosen
|
|
GVI. Nymosen
|
|||
22.
fredag
|
|
VinterBOLD U-14 piger Liga • Pulje 1
Jens Jessens Vej
|
|
Jens Jessens Vej
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 • Pulje 6
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 • Pulje 1
Valby Idrætspark
|
|
Valby Idrætspark
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 • Pulje 2
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 • Pulje 7
HIK
|
|
HIK
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 6
Fælledparken
|
|
Fælledparken
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBold U11 Piger 2 (13) 8:8 • Pulje 2
Måløv Idrætspark
|
|
Måløv Idrætspark
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 • Pulje 2
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 6
Fælledparken
|
|
Fælledparken
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 • Pulje 2
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|||
23.
lørdag
|
|
Træningskamp U13 Liga 1 Drenge • Pulje 1
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|||
23.
lørdag
|
|
Træningskamp Serie 1 • Pulje 1
Herlev IF Stadion (Kunst)
|
|
Herlev IF Stadion (Kunst)
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 • Pulje 4
HIK
|
|
HIK
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 • Pulje 4
HIK
|
|
HIK
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 2
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 • Pulje 4
HIK
|
|
HIK
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Lukket 9
Gladsaxe skole
|
|
Gladsaxe skole
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBOLD Kvindesenior 1 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBOLD U-16 drenge 3-4 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 3
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 • Pulje 4
Lundtofte Idrætsplads
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 • Pulje 3
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
|
|
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 • Pulje 3
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
|
|
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 • Pulje 3
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
|
|
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 • Pulje 1
Tingbjerg Idrætspark
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U9 Piger 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Mangler arrangør
|
|
Mangler arrangør
|
|||
24.
søndag
|
|
U10 Drenge SU 5M VinterBOLD uge 12 • Pulje 1
Smørum Idrætscenter
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|||
24.
søndag
|
|
U10 Drenge SU 5M VinterBOLD uge 12 • Pulje 1
Smørum Idrætscenter
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 • Pulje 1
Tingbjerg Idrætspark
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U9 Piger 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Mangler arrangør
|
|
Mangler arrangør
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 • Pulje 5
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
24.
søndag
|
|
U10 Drenge SU 5M VinterBOLD uge 12 • Pulje 1
Smørum Idrætscenter
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 • Pulje 1
Tingbjerg Idrætspark
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 • Pulje 5
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 2
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 2
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 2
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBOLD U-14 Drenge M • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBOLD U-15 piger 1 • Pulje 1
Top Danmark Hallen, kunstgræs
|
|
Top Danmark Hallen, kunstgræs
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBOLD Herresenior S2-S3 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U10 Piger 1 (14) 5:5 • Pulje 1
Sundby Idrætspark
|
|
Sundby Idrætspark
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U10 Piger 1 (14) 5:5 • Pulje 1
Sundby Idrætspark
|
|
Sundby Idrætspark
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 6
Lyngby Stadion Kunstgræsbane
|
|
Lyngby Stadion Kunstgræsbane
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U10 Piger 1 (14) 5:5 • Pulje 1
Sundby Idrætspark
|
|
Sundby Idrætspark
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 6
Lyngby Stadion Kunstgræsbane
|
|
Lyngby Stadion Kunstgræsbane
|
|||
24.
søndag
|
|
Træningskamp U16 Drenge Mester • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U11 Drenge 1 (13) 8:8 • Pulje 2
Skovshoved I P
|
|
Skovshoved I P
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 5
GVI. Nymosen
|
|
GVI. Nymosen
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 5
GVI. Nymosen
|
|
GVI. Nymosen
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 5
GVI. Nymosen
|
|
GVI. Nymosen
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBOLD U-14 drenge 4 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
25.
mandag
|
|
Træningskamp U17 Drenge Mester • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
April 2024
|
|||||||
2.
tirsdag
|
|
M+65 5:5 - 2024 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
3.
onsdag
|
|
VinterBOLD M+45 • Pulje 1
Smørum Idrætscenter
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|||
5.
fredag
|
|
U16 Piger Øst 2 (08) forår • Pulje 1
Husumparken
|
|
Husumparken
|
|||
6.
lørdag
|
|
U13 Drenge 8:8 M (11) Forår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
6.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 4
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
6.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
7.
søndag
|
|
U17 Drenge 1 (07) Forår • Pulje 1
Birkerød Stadion
|
|
Birkerød Stadion
|
|||
7.
søndag
|
|
U15 Drenge 1 (09) Forår • Pulje 1
Hillerød Stadion
|
|
Hillerød Stadion
|
|||
7.
søndag
|
|
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår • Pulje 2
Himmelev Idrætspark
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|||
7.
søndag
|
|
U14 Drenge 4 (10) Forår • Pulje 2
Karlslunde Stadion
|
|
Karlslunde Stadion
|
|||
7.
søndag
|
|
U16 Drenge Mester (08) Forår • Pulje 1
Solrød Idrætscenter
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|||
8.
mandag
|
|
M+45 11:11 - 2024 • Pulje 1
Stenløse Stadion
|
|
Stenløse Stadion
|
|||
10.
onsdag
|
|
M+65 5:5 - 2024 • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|||
12.
fredag
|
|
U19 Drenge Mester (05-06) Forår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
13.
lørdag
|
|
U14 Drenge Mester (10) Forår • Pulje 1
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
|
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
|||
13.
lørdag
|
|
U14 Drenge 4 (10) Forår • Pulje 2
Rebæk Idrætspark
|
|
Rebæk Idrætspark
|
|||
13.
lørdag
|
|
U15 Drenge Mester (09) Forår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Idrætspark
|
|||
13.
lørdag
|
|
Serie 2 • Pulje 1
Nellerupgård Stadion
|
|
Nellerupgård Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U16 Piger Øst 2 (08) forår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
13.
lørdag
|
|
U17 Drenge 1 (07) Forår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
13.
lørdag
|
|
U13 Drenge 8:8 M (11) Forår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 2
Bagsværd Stadion
|
|
Bagsværd Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 4
Herstedøster Stadion
|
|
Herstedøster Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U14 Drenge 2 (10) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U16 Drenge Mester (08) Forår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
13.
lørdag
|
|
Kvindeserie 1 - Forår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U16 Drenge 3 (08) Forår • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Idrætspark
|
|||
14.
søndag
|
|
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U15 Drenge 1 (09) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U19 Drenge 1 (05-06) Forår • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U15 Drenge 3 (09) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
15.
mandag
|
|
M+65 5:5 - 2024 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
15.
mandag
|
|
M+45 11:11 - 2024 • Pulje 1
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
16.
tirsdag
|
|
Serie 2 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|||
16.
tirsdag
|
|
8:8 K+29 - Forår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|