Menu

Kommende kampe

Nyere
Side 1 af 0
Ældre
Kommende kampe
Juni 2024
22.
lørdag
10.00
Virum-Sorgenfri BK (61)
Spillet
Herrer
U11
Træningskamp U11 - Drenge • Pulje 1
Virum Stadion
Virum-Sorgenfri BK (62)
Virum Stadion
23.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni • Pulje 2
Gladsaxe Stadion
Gladsaxe-Hero BK
Gladsaxe Stadion
23.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 23 juni • Pulje 4
Fuglsanggårdsskolen
Ølstykke FC
Fuglsanggårdsskolen
23.
søndag
10.00
Brede IF
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) beg - 8v8 mål u. pause 23 juni • Pulje 2
Brødeskov Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Brødeskov Stadion
23.
søndag
10.00
Furesø Bold Akademi
-
Herrer
U8
Fodboldfestival - FestLIGEval U8 dr 2 BSF 23/6 • Pulje 1
Ballerup Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK (2)
Ballerup Idrætspark
23.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U8
Fodboldfestival - FestLIGEval U8 dr 2 BSF 23/6 • Pulje 1
Ballerup Idrætspark
B. 1973, Herlev (1)
Ballerup Idrætspark
23.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U8
Fodboldfestival - FestLIGEval U8 dr 3 BSF 23/6 • Pulje 1
Ballerup Idrætspark
Bagsværd BK
Ballerup Idrætspark
23.
søndag
10.25
Slagslunde-Ganløse IF
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni • Pulje 2
Gladsaxe Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Gladsaxe Stadion
23.
søndag
10.25
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U10
U10 pige 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 23 juni • Pulje 1
Smørum Idrætscenter
LSF
Smørum Idrætscenter
23.
søndag
10.25
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U8
Fodboldfestival - FestLIGEval U8 dr 2 BSF 23/6 • Pulje 1
Ballerup Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK (1)
Ballerup Idrætspark
23.
søndag
10.30
Espergærde IF (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 23 juni • Pulje 4
Fuglsanggårdsskolen
Virum-Sorgenfri BK
Fuglsanggårdsskolen
23.
søndag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) beg - 8v8 mål u. pause 23 juni • Pulje 2
Brødeskov Stadion
Brødeskov IF
Brødeskov Stadion
23.
søndag
10.30
Albertslund IF
-
Kvinder
U10
U10 pige 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni • Pulje 1
Ølstykke Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Ølstykke Stadion
23.
søndag
10.50
Brøndbyernes IF
-
Kvinder
U10
U10 pige 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 23 juni • Pulje 1
Smørum Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Smørum Idrætscenter
23.
søndag
10.50
Furesø Bold Akademi
-
Herrer
U8
Fodboldfestival - FestLIGEval U8 dr 2 BSF 23/6 • Pulje 1
Ballerup Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK (1)
Ballerup Idrætspark
23.
søndag
10.50
Furesø Bold Akademi
-
Herrer
U8
Fodboldfestival - FestLIGEval U8 dr 3 BSF 23/6 • Pulje 1
Ballerup Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Ballerup Idrætspark
23.
søndag
11.00
HIK (10)
-
Herrer
U14
Træningskamp U14 Drenge M • Pulje 1
HIK
Virum-Sorgenfri BK (3)
HIK
23.
søndag
11.00
Gladsaxe-Hero BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 23 juni • Pulje 4
Fuglsanggårdsskolen
Virum-Sorgenfri BK
Fuglsanggårdsskolen
23.
søndag
11.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) beg - 8v8 mål u. pause 23 juni • Pulje 2
Brødeskov Stadion
Helsinge Fodbold
Brødeskov Stadion
23.
søndag
11.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U10
U10 pige 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni • Pulje 1
Ølstykke Stadion
Bagsværd BK
Ølstykke Stadion
23.
søndag
11.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni • Pulje 2
Gladsaxe Stadion
Ejby IF 1968
Gladsaxe Stadion
23.
søndag
11.30
Stenløse BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 23 juni • Pulje 4
Fuglsanggårdsskolen
Virum-Sorgenfri BK
Fuglsanggårdsskolen
23.
søndag
11.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) beg - 8v8 mål u. pause 23 juni • Pulje 2
Brødeskov Stadion
Brede IF
Brødeskov Stadion
23.
søndag
11.30
B. 1973, Herlev (2)
-
Herrer
U8
Fodboldfestival - FestLIGEval U8 dr 2 BSF 23/6 • Pulje 1
Ballerup Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK (2)
Ballerup Idrætspark
23.
søndag
11.40
LSF
-
Kvinder
U10
U10 pige 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 23 juni • Pulje 1
Smørum Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Smørum Idrætscenter
23.
søndag
11.55
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U8
Fodboldfestival - FestLIGEval U8 dr 2 BSF 23/6 • Pulje 1
Ballerup Idrætspark
B. 1973, Herlev (2)
Ballerup Idrætspark
23.
søndag
11.55
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U8
Fodboldfestival - FestLIGEval U8 dr 2 BSF 23/6 • Pulje 1
Ballerup Idrætspark
B. 1973, Herlev (1)
Ballerup Idrætspark
23.
søndag
11.55
B. 1973, Herlev (2)
-
Herrer
U8
Fodboldfestival - FestLIGEval U8 dr 3 BSF 23/6 • Pulje 1
Ballerup Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Ballerup Idrætspark
23.
søndag
12.05
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U10
U10 pige 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 23 juni • Pulje 1
Smørum Idrætscenter
Brøndbyernes IF
Smørum Idrætscenter
23.
søndag
12.20
Brøndbyernes IF (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni • Pulje 2
Gladsaxe Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Gladsaxe Stadion
23.
søndag
12.20
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U8
Fodboldfestival - FestLIGEval U8 dr 3 BSF 23/6 • Pulje 1
Ballerup Idrætspark
B. 1973, Herlev (1)
Ballerup Idrætspark
23.
søndag
13.00
Virum-Sorgenfri BK (71)
-
Herrer
U11
Træningskamp U11 - Drenge • Pulje 1
Virum Stadion
Farum BK (9)
Virum Stadion
23.
søndag
13.00
Virum-Sorgenfri BK (72)
-
Herrer
U11
Træningskamp U11 - Drenge • Pulje 1
Virum Stadion
Farum BK (10)
Virum Stadion
23.
søndag
13.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U10
U10 pige 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni • Pulje 1
Ølstykke Stadion
Roskilde Boldklub
Ølstykke Stadion
24.
mandag
19.00
Stenløse BK
-
Herrer
M+45
M+45 11:11 - 2024 • Pulje 1
Stenløse Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Stenløse Stadion
Juli 2024
1.
mandag
19.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
M+45
M+45 11:11 - 2024 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Ejby IF 1968
Virumgård kunstgræsbane
Luk