Menu

Kommende kampe

Nyere
Side 1 af 0
Ældre
Kommende kampe
Marts 2024
5.
tirsdag
18.00
FIF, Hillerød
-
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3 • Pulje 1
FIF-Stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
FIF-Stadion Kunstgræs
6.
onsdag
19.00
AB
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M • Pulje 1
Akademisk Boldklub
Virum-Sorgenfri BK
Akademisk Boldklub
8.
fredag
18.15
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U19
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 • Pulje 3
Virumgård kunstgræsbane
Herlev IF
Virumgård kunstgræsbane
8.
fredag
18.30
Brøndby Strand IK (8)
-
Herrer
Senior
Træningskamp Serie 1 • Pulje 1
Langbjergskolen
Virum-Sorgenfri BK (16)
Langbjergskolen
9.
lørdag
09.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
FC Damsø
Virumgård kunstgræsbane
9.
lørdag
09.10
Bagsværd BK (2)
-
Herrer
U8
U8 dr. (16) beg. Inde/håndboldmål 4. runde medalje • Pulje 4
Ramsøhallen
Virum-Sorgenfri BK
Ramsøhallen
9.
lørdag
09.15
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 1 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Hareskov IF
Virumgård kunstgræsbane
9.
lørdag
09.40
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U8
U8 dr. (16) beg. Inde/håndboldmål 4. runde medalje • Pulje 4
Ramsøhallen
Gilleleje FK (2)
Ramsøhallen
9.
lørdag
10.10
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U8
U8 dr. (16) beg. Inde/håndboldmål 4. runde medalje • Pulje 4
Ramsøhallen
Humlebæk BK
Ramsøhallen
9.
lørdag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Hvidovre IF (1)
Virumgård kunstgræsbane
9.
lørdag
10.30
Gilleleje FK (1)
-
Herrer
U8
U8 dr. (16) beg. Inde/håndboldmål 4. runde medalje • Pulje 4
Ramsøhallen
Virum-Sorgenfri BK
Ramsøhallen
9.
lørdag
11.00
Amager FF
-
Herrer
Senior
VinterBOLD Herresenior S2-S3 • Pulje 2
Kastrup IA ved Diget
Virum-Sorgenfri BK
Kastrup IA ved Diget
9.
lørdag
11.30
Slangerup & Omegn IF
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 1
Slangerup Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Slangerup Stadion
9.
lørdag
12.00
Virum-Sorgenfri BK (10)
-
Herrer
Senior
Træningskamp Serie 1 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Virum-Sorgenfri BK (11)
Virumgård kunstgræsbane
9.
lørdag
13.30
FC Rudersdal
-
Kvinder
U14
VinterBOLD U-14 piger 1-2 • Pulje 1
Rundforbi Stadion Kunst
Virum-Sorgenfri BK
Rundforbi Stadion Kunst
9.
lørdag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD Kvindesenior 1 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Fremad Valby
Virumgård kunstgræsbane
9.
lørdag
14.00
Orient GI
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Lukket 9
Islev Skole kunst
Virum-Sorgenfri BK
Islev Skole kunst
9.
lørdag
16.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U16
VinterBOLD U-16 drenge 3-4 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Gilleleje FK
Virumgård kunstgræsbane
9.
lørdag
16.10
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U10
U10 pi.(14) 2 Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 3
Lynge Indendørs Hal 1+2
Hørsholm-Usserød IK
Lynge Indendørs Hal 1+2
9.
lørdag
16.30
Bagsværd BK
-
Kvinder
U10
U10 pi.(14) 2 Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 3
Lynge Indendørs Hal 1+2
Virum-Sorgenfri BK
Lynge Indendørs Hal 1+2
9.
lørdag
16.50
Allerød Fodbold Klub
-
Kvinder
U10
U10 pi.(14) 2 Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 3
Lynge Indendørs Hal 1+2
Virum-Sorgenfri BK
Lynge Indendørs Hal 1+2
9.
lørdag
17.20
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U10
U10 pi.(14) 2 Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 3
Lynge Indendørs Hal 1+2
BSF
Lynge Indendørs Hal 1+2
10.
søndag
09.00
Virum-Sorgenfri BK (13)
-
Herrer
U11
Træningskamp U11 - Drenge • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Humlebæk BK (2)
Virumgård kunstgræsbane
10.
søndag
09.10
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne • Pulje 3
Tune Hallen
B. 82, Virum
Tune Hallen
10.
søndag
09.30
Nykøbing IF
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne • Pulje 3
Tune Hallen
Virum-Sorgenfri BK (1)
Tune Hallen
10.
søndag
09.50
FC Lejre (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne • Pulje 3
Tune Hallen
Virum-Sorgenfri BK (1)
Tune Hallen
10.
søndag
10.00
Hareskov IF
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 • Pulje 2
Birkevang
Virum-Sorgenfri BK
Birkevang
10.
søndag
10.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 • Pulje 6
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
10.
søndag
10.20
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne • Pulje 3
Tune Hallen
Brøndbyernes IF (1)
Tune Hallen
10.
søndag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U11
VinterBold U11 Piger 2 (13) 8:8 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Dragør BK
Virumgård kunstgræsbane
10.
søndag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Lynge-Uggeløse IF
Virumgård kunstgræsbane
10.
søndag
10.50
Solrød FC (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne • Pulje 5
Tune Hallen
Virum-Sorgenfri BK (3)
Tune Hallen
10.
søndag
11.00
SIF / Aakanden
-
Herrer
U15
VinterBOLD U15 Drenge Mester • Pulje 1
Gentofte Sportspark Vest
Virum-Sorgenfri BK
Gentofte Sportspark Vest
10.
søndag
11.20
Virum-Sorgenfri BK (3)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne • Pulje 5
Tune Hallen
Greve Fodbold (2)
Tune Hallen
10.
søndag
11.30
Hørsholm-Usserød IK
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 4 • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Hørsholm Idrætspark
10.
søndag
11.50
Virum-Sorgenfri BK (3)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne • Pulje 5
Tune Hallen
FC Lejre (3)
Tune Hallen
10.
søndag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 Drenge M • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Værløse BK
Virumgård kunstgræsbane
10.
søndag
12.00
Husum Bk
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 • Pulje 2
Husumparken
Virum-Sorgenfri BK
Husumparken
10.
søndag
12.10
Brøndbyernes IF (3)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne • Pulje 5
Tune Hallen
Virum-Sorgenfri BK (3)
Tune Hallen
10.
søndag
12.45
Måløv BK
-
Herrer
U19
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 • Pulje 3
Måløv Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK (2)
Måløv Idrætspark
10.
søndag
13.00
B. 1973, Herlev
-
Kvinder
U15
VinterBOLD U-15 piger 1 • Pulje 1
Elverroad Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Elverroad Kunstgræs
10.
søndag
13.30
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne • Pulje 4
Tune Hallen
FC Lejre (2)
Tune Hallen
10.
søndag
13.50
Greve Fodbold (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne • Pulje 4
Tune Hallen
Virum-Sorgenfri BK (2)
Tune Hallen
10.
søndag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U17
VinterBold U17 Drenge Mester • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Hørsholm-Usserød IK
Virumgård kunstgræsbane
10.
søndag
14.00
GVI (1)
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 2
GVI. Nymosen
Virum-Sorgenfri BK
GVI. Nymosen
10.
søndag
14.10
Brøndbyernes IF (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne • Pulje 4
Tune Hallen
Virum-Sorgenfri BK (2)
Tune Hallen
10.
søndag
14.40
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne • Pulje 4
Tune Hallen
Solrød FC (1)
Tune Hallen
10.
søndag
15.00
Frederikssund IK (11)
-
Herrer
U13
Træningskamp U13 Liga 1 Drenge • Pulje 1
Frederikssund Stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK (12)
Frederikssund Stadion Kunstgræs
10.
søndag
16.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 3
Virumgård kunstgræsbane
Husum Bk
Virumgård kunstgræsbane
11.
mandag
20.40
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
M+45
Træningskamp 45+ Herre • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
LSF
Virumgård kunstgræsbane
11.
mandag
20.40
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
M+45
VinterBOLD M+45 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
LSF
Virumgård kunstgræsbane
12.
tirsdag
19.00
Høje Gladsaxe IF (3)
-
Herrer
Senior
Træningskamp Serie 3 • Pulje 1
Gladsaxe stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK (4)
Gladsaxe stadion Kunstgræs
13.
onsdag
19.00
VTF (Vejby/Tisvilde)
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 1
Vejby Idrætsplads
Virum-Sorgenfri BK
Vejby Idrætsplads
15.
fredag
18.15
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
HIK
Virumgård kunstgræsbane
15.
fredag
19.30
Brønshøj BK
-
Herrer
U17
VinterBold U17 Drenge Mester • Pulje 1
Tingbjerg Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Tingbjerg Idrætspark
16.
lørdag
09.30
HIK
-
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 1 • Pulje 1
HIK
Virum-Sorgenfri BK
HIK
16.
lørdag
10.15
Stenløse BK (3)
-
Herrer
U11
Træningskamp U11 - Drenge • Pulje 1
Stenløse Stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK (41)
Stenløse Stadion Kunstgræs
16.
lørdag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U14
VinterBOLD U-14 piger 1-2 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Allerød Fodbold Klub
Virumgård kunstgræsbane
16.
lørdag
11.00
Hareskov IF (2)
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 3
Birkevang
Virum-Sorgenfri BK
Birkevang
16.
lørdag
12.00
Virum-Sorgenfri BK (12)
-
Herrer
Senior
Træningskamp Serie 1 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Virum-Sorgenfri BK (13)
Virumgård kunstgræsbane
16.
lørdag
12.00
Amager FF (7)
-
Herrer
Senior
Træningskamp Herre Serie 2 • Pulje 1
Kastrup IA ved Diget
Virum-Sorgenfri BK (2)
Kastrup IA ved Diget
16.
lørdag
12.00
Melby-Liseleje IF
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD Kvindesenior 1 • Pulje 1
Hundested Stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Hundested Stadion Kunstgræs
16.
lørdag
14.00
B.93 (25)
-
Herrer
U13
Træningskamp U13 Drenge Liga 1 • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
Virum-Sorgenfri BK (5)
B 93 Svanemølleanlæg.
16.
lørdag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U16
VinterBOLD U-16 piger Øst • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Vordingborg IF
Virumgård kunstgræsbane
16.
lørdag
15.45
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Lukket 9
Virumgård kunstgræsbane
AB Tårnby (2)
Virumgård kunstgræsbane
16.
lørdag
15.50
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U8
U8 drenge (16) 1 Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 2
Ramsøhallen
Farum BK
Ramsøhallen
16.
lørdag
16.10
FC Rudersdal (2)
-
Herrer
U8
U8 drenge (16) 1 Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 2
Ramsøhallen
Virum-Sorgenfri BK
Ramsøhallen
16.
lørdag
16.30
Lyngby Boldklub 1921
-
Herrer
U8
U8 drenge (16) 1 Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 2
Ramsøhallen
Virum-Sorgenfri BK
Ramsøhallen
16.
lørdag
17.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U8
U8 drenge (16) 1 Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 2
Ramsøhallen
Glostrup
Ramsøhallen
17.
søndag
09.15
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Orient GI
Virumgård kunstgræsbane
17.
søndag
09.20
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Lynge 17/3 Medaljestævne • Pulje 1
Lynge Indendørs Hal 1+2
Brede IF
Lynge Indendørs Hal 1+2
17.
søndag
09.40
Lynge-Uggeløse IF
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Lynge 17/3 Medaljestævne • Pulje 1
Lynge Indendørs Hal 1+2
Virum-Sorgenfri BK (1)
Lynge Indendørs Hal 1+2
17.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Lynge 17/3 Medaljestævne • Pulje 1
Lynge Indendørs Hal 1+2
Slagslunde-Ganløse IF
Lynge Indendørs Hal 1+2
17.
søndag
10.20
FC Holte
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Lynge 17/3 Medaljestævne • Pulje 1
Lynge Indendørs Hal 1+2
Virum-Sorgenfri BK (1)
Lynge Indendørs Hal 1+2
17.
søndag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U15
VinterBOLD U-15 piger 1 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Espergærde IF
Virumgård kunstgræsbane
17.
søndag
10.50
Allerød Fodbold Klub (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Lynge 17/3 Medaljestævne • Pulje 3
Lynge Indendørs Hal 1+2
Virum-Sorgenfri BK (3)
Lynge Indendørs Hal 1+2
17.
søndag
11.20
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Lynge 17/3 Medaljestævne • Pulje 2
Lynge Indendørs Hal 1+2
Blistrup SI (1)
Lynge Indendørs Hal 1+2
17.
søndag
11.20
Virum-Sorgenfri BK (3)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Lynge 17/3 Medaljestævne • Pulje 3
Lynge Indendørs Hal 1+2
Herlev IF (2)
Lynge Indendørs Hal 1+2
17.
søndag
11.40
Ølstykke FC (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Lynge 17/3 Medaljestævne • Pulje 2
Lynge Indendørs Hal 1+2
Virum-Sorgenfri BK (2)
Lynge Indendørs Hal 1+2
17.
søndag
11.50
Virum-Sorgenfri BK (3)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Lynge 17/3 Medaljestævne • Pulje 3
Lynge Indendørs Hal 1+2
Blistrup SI (2)
Lynge Indendørs Hal 1+2
17.
søndag
12.00
Allerød Fodbold Klub
-
Herrer
U16
VinterBOLD U-16 drenge 3-4 • Pulje 1
Blovstrød idrætsanlæg
Virum-Sorgenfri BK
Blovstrød idrætsanlæg
17.
søndag
12.00
Ålholm IF
-
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 • Pulje 1
Hillerød Stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Hillerød Stadion Kunstgræs
17.
søndag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Slangerup & Omegn IF
Virumgård kunstgræsbane
17.
søndag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
VTF (Vejby/Tisvilde)
Virumgård kunstgræsbane
17.
søndag
12.10
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Lynge 17/3 Medaljestævne • Pulje 2
Lynge Indendørs Hal 1+2
Allerød Fodbold Klub (4)
Lynge Indendørs Hal 1+2
17.
søndag
12.10
Ølstykke FC (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Lynge 17/3 Medaljestævne • Pulje 3
Lynge Indendørs Hal 1+2
Virum-Sorgenfri BK (3)
Lynge Indendørs Hal 1+2
17.
søndag
12.30
Herlev IF (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Lynge 17/3 Medaljestævne • Pulje 2
Lynge Indendørs Hal 1+2
Virum-Sorgenfri BK (2)
Lynge Indendørs Hal 1+2
17.
søndag
13.00
Roskilde Pigefodbold
-
Kvinder
U14
VinterBOLD U-14 piger Liga • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Himmelev Idrætspark
17.
søndag
13.45
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
Senior
VinterBOLD Herresenior S2-S3 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Måløv BK
Virumgård kunstgræsbane
17.
søndag
14.00
IF Skjold Birkerød
-
Herrer
U16
VinterBold U16 Drenge Mester • Pulje 1
Birkerød Stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Birkerød Stadion Kunstgræs
17.
søndag
14.00
B.93
-
Herrer
U15
VinterBOLD U15 Drenge Mester • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
Virum-Sorgenfri BK
B 93 Svanemølleanlæg.
17.
søndag
15.45
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 4 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Brødeskov IF
Virumgård kunstgræsbane
17.
søndag
16.00
Vanløse (8)
-
Herrer
U19
Træningskamp U19 Drenge Øst 1 • Pulje 1
Vanløse Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Vanløse Idrætspark
17.
søndag
16.00
Bagsværd BK
-
Herrer
U19
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 • Pulje 2
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK (1)
Bagsværd Stadion Kunstgræs
18.
mandag
20.40
Bagsværd BK
-
Herrer
M+45
VinterBOLD M+45 • Pulje 1
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Bagsværd Stadion Kunstgræs
20.
onsdag
18.45
Hørsholm-Usserød IK
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Hørsholm Idrætspark
20.
onsdag
19.15
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U16
VinterBOLD U-16 drenge 3-4 • Pulje 1
Karsemosegård
Virum-Sorgenfri BK
Karsemosegård
21.
torsdag
19.00
Jægersborg BK (14)
-
Herrer
Senior
Træningskamp Herre Serie 1 • Pulje 1
Gentofte Sportspark Øst
Virum-Sorgenfri BK (3)
Gentofte Sportspark Øst
22.
fredag
18.15
Lundtofte Boldklub
-
Herrer
U19
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 • Pulje 2
Lundtofte Idrætsplads
Virum-Sorgenfri BK (1)
Lundtofte Idrætsplads
22.
fredag
18.30
GVI
-
Kvinder
U14
VinterBOLD U-14 piger 1-2 • Pulje 1
GVI. Nymosen
Virum-Sorgenfri BK
GVI. Nymosen
23.
lørdag
09.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 • Pulje 6
Virumgård kunstgræsbane
FC Holte
Virumgård kunstgræsbane
23.
lørdag
10.00
Skovshoved IF
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 1 (13) 8:8 • Pulje 2
Skovshoved I P
Virum-Sorgenfri BK
Skovshoved I P
23.
lørdag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U10
VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 • Pulje 2
Hillerød Stadion Kunstgræs
Lyngby Boldklub 1921
Hillerød Stadion Kunstgræs
23.
lørdag
10.00
HIK
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 • Pulje 7
HIK
Virum-Sorgenfri BK
HIK
23.
lørdag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 6
Fælledparken
FC Holte (1)
Fælledparken
23.
lørdag
10.15
Måløv BK
-
Kvinder
U11
VinterBold U11 Piger 2 (13) 8:8 • Pulje 2
Måløv Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Måløv Idrætspark
23.
lørdag
10.25
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U10
VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 • Pulje 2
Hillerød Stadion Kunstgræs
BSF
Hillerød Stadion Kunstgræs
23.
lørdag
10.25
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 6
Fælledparken
Skjold (5)
Fælledparken
23.
lørdag
10.50
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U10
VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 • Pulje 2
Hillerød Stadion Kunstgræs
Ålholm IF
Hillerød Stadion Kunstgræs
23.
lørdag
11.00
Ringsted IF (8)
-
Herrer
U13
Træningskamp U13 Liga 1 Drenge • Pulje 1
Ringsted Stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK (4)
Ringsted Stadion Kunstgræs
23.
lørdag
11.30
Herlev IF (5)
-
Herrer
Senior
Træningskamp Serie 1 • Pulje 1
Herlev IF Stadion (Kunst)
Virum-Sorgenfri BK (14)
Herlev IF Stadion (Kunst)
23.
lørdag
11.30
Værløse BK
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 • Pulje 4
HIK
Virum-Sorgenfri BK
HIK
23.
lørdag
11.55
HIK
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 • Pulje 4
HIK
Virum-Sorgenfri BK
HIK
23.
lørdag
12.00
B.93
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 2
B 93 Svanemølleanlæg.
Virum-Sorgenfri BK
B 93 Svanemølleanlæg.
23.
lørdag
12.20
Farum BK (2)
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 • Pulje 4
HIK
Virum-Sorgenfri BK
HIK
23.
lørdag
12.35
IF Bytoften
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Lukket 9
Gladsaxe skole
Virum-Sorgenfri BK
Gladsaxe skole
23.
lørdag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD Kvindesenior 1 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Jernløse/Holbæk
Virumgård kunstgræsbane
23.
lørdag
16.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U16
VinterBOLD U-16 drenge 3-4 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Slangerup & Omegn IF
Virumgård kunstgræsbane
23.
lørdag
17.45
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 3
Virumgård kunstgræsbane
Vanløse
Virumgård kunstgræsbane
24.
søndag
09.00
Brede IF
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 • Pulje 4
Lundtofte Idrætsplads
Virum-Sorgenfri BK
Lundtofte Idrætsplads
24.
søndag
09.00
VG Fodbold
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 • Pulje 3
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
Virum-Sorgenfri BK
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
24.
søndag
09.25
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 • Pulje 3
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
Virum-Sorgenfri BK
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
24.
søndag
09.50
LSF (1)
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 • Pulje 3
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
Virum-Sorgenfri BK
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
24.
søndag
10.00
Hørsholm-Usserød IK
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 • Pulje 1
Tingbjerg Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Tingbjerg Idrætspark
24.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U10
VinterBold U10 Piger 1 (14) 5:5 • Pulje 1
Sundby Idrætspark
FB
Sundby Idrætspark
24.
søndag
10.00
Brøndbyernes IF
-
Kvinder
U9
VinterBold U9 Piger 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Brøndby Stadion Kunst
Virum-Sorgenfri BK
Brøndby Stadion Kunst
24.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U8
VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 • Pulje 1
Valby Idrætspark
Vallensbæk IF
Valby Idrætspark
24.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 Drenge SU 5M VinterBOLD uge 12 • Pulje 1
Smørum Idrætscenter
Farum BK
Smørum Idrætscenter
24.
søndag
10.20
Albertslund IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge SU 5M VinterBOLD uge 12 • Pulje 1
Smørum Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Smørum Idrætscenter
24.
søndag
10.25
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 • Pulje 1
Tingbjerg Idrætspark
Fix
Tingbjerg Idrætspark
24.
søndag
10.25
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U10
VinterBold U10 Piger 1 (14) 5:5 • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Brøndbyernes IF
Sundby Idrætspark
24.
søndag
10.25
Hørsholm-Usserød IK
-
Kvinder
U9
VinterBold U9 Piger 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Brøndby Stadion Kunst
Virum-Sorgenfri BK
Brøndby Stadion Kunst
24.
søndag
10.25
Jægersborg BK
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 • Pulje 5
Mangler arrangør
Virum-Sorgenfri BK
Mangler arrangør
24.
søndag
10.25
Værløse BK
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 6
Lyngby Stadion Kunstgræsbane
Virum-Sorgenfri BK (2)
Lyngby Stadion Kunstgræsbane
24.
søndag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
SBV 09
Virumgård kunstgræsbane
24.
søndag
10.30
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 5
GVI. Nymosen
Brede IF
GVI. Nymosen
24.
søndag
10.40
LSF
-
Herrer
U10
U10 Drenge SU 5M VinterBOLD uge 12 • Pulje 1
Smørum Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Smørum Idrætscenter
24.
søndag
10.50
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 • Pulje 1
Tingbjerg Idrætspark
GVI
Tingbjerg Idrætspark
24.
søndag
10.50
B 1908
-
Kvinder
U10
VinterBold U10 Piger 1 (14) 5:5 • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Sundby Idrætspark
24.
søndag
10.50
Ølstykke FC
-
Kvinder
U9
VinterBold U9 Piger 2 (15) 5:5 • Pulje 1
Brøndby Stadion Kunst
Virum-Sorgenfri BK
Brøndby Stadion Kunst
24.
søndag
10.50
Aakanden GF
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 • Pulje 5
Mangler arrangør
Virum-Sorgenfri BK
Mangler arrangør
24.
søndag
10.50
Lyngby Boldklub 1921
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 6
Lyngby Stadion Kunstgræsbane
Virum-Sorgenfri BK (2)
Lyngby Stadion Kunstgræsbane
24.
søndag
10.55
GVI
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 5
GVI. Nymosen
Virum-Sorgenfri BK (1)
GVI. Nymosen
24.
søndag
11.00
Østerbro IF
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 2
Ryparken Idrætsanlæg
Virum-Sorgenfri BK
Ryparken Idrætsanlæg
24.
søndag
11.20
HIK
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 5
GVI. Nymosen
Virum-Sorgenfri BK (1)
GVI. Nymosen
24.
søndag
11.25
Vanløse
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 2
Ryparken Idrætsanlæg
Virum-Sorgenfri BK
Ryparken Idrætsanlæg
24.
søndag
11.50
HIK
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 2
Ryparken Idrætsanlæg
Virum-Sorgenfri BK
Ryparken Idrætsanlæg
24.
søndag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 Drenge M • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Herlev IF
Virumgård kunstgræsbane
24.
søndag
12.00
FA 2000
-
Kvinder
U14
VinterBOLD U-14 piger Liga • Pulje 1
Jens Jessens Vej
Virum-Sorgenfri BK
Jens Jessens Vej
24.
søndag
13.10
BSF
-
Kvinder
U15
VinterBOLD U-15 piger 1 • Pulje 1
Top Danmark Hallen, kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Top Danmark Hallen, kunstgræs
24.
søndag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
Senior
VinterBOLD Herresenior S2-S3 • Pulje 2
Virum Stadion
Valby
Virum Stadion
24.
søndag
16.00
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U16
Træningskamp U16 Drenge Mester • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Stenløse BK (2)
Virumgård kunstgræsbane
24.
søndag
17.45
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 4 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Skovshoved IF
Virumgård kunstgræsbane
April 2024
3.
onsdag
20.15
LSF
-
Herrer
M+45
VinterBOLD M+45 • Pulje 1
Smørum Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Smørum Idrætscenter
Luk