Menu

Kommende kampe

Nyere
Side 1 af 0
Ældre
Kommende kampe
Februar 2023
8.
onsdag
18.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U13
U13 Piger 1 (10) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
FA 2000
Virumgård kunstgræsbane
11.
lørdag
09.00
Vallensbæk IF (2)
-
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD • Pulje 6
Vallensbæk Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Vallensbæk Idrætscenter
11.
lørdag
09.10
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U8
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 4
Møllegårdhallen
Allerød Fodbold Klub
Møllegårdhallen
11.
lørdag
09.30
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U8
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 4
Møllegårdhallen
Virum-Sorgenfri BK
Møllegårdhallen
11.
lørdag
09.50
FC Rudersdal
-
Herrer
U8
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 4
Møllegårdhallen
Virum-Sorgenfri BK
Møllegårdhallen
11.
lørdag
10.20
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U8
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 4
Møllegårdhallen
Gevninge IF
Møllegårdhallen
11.
lørdag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U13
U13 Piger 3 (10) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Snekkersten IF
Virumgård kunstgræsbane
11.
lørdag
11.15
Taastrup FC
-
Kvinder
Senior
Kvindesenior 7M/8M VinterBOLD • Pulje 2
NyBolig Park - Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
NyBolig Park - Kunstgræs
11.
lørdag
11.20
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 11/2-2023 • Pulje 1
Lyngehallen
Farum BK (1)
Lyngehallen
11.
lørdag
11.30
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U13
U13 Drenge 1-2 (10) 8M VinterBOLD • Pulje 3
Karsemosegård Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Karsemosegård Kunstgræs
11.
lørdag
11.40
Lyngby Boldklub 1921 (2)
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 11/2-2023 • Pulje 1
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK
Lyngehallen
11.
lørdag
12.20
B. 1973, Herlev (2)
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 11/2-2023 • Pulje 1
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK
Lyngehallen
11.
lørdag
12.40
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 11/2-2023 • Pulje 1
Lyngehallen
Rosenhøj BK (2)
Lyngehallen
11.
lørdag
12.45
Snekkersten IF
-
Herrer
Senior
Træningskamp Sjællandsserien • Pulje 1
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
11.
lørdag
14.00
Virum-Sorgenfri BK (2)
UDS
Kvinder
Senior
Kvindesenior 1-3 VinterBOLD • P2
Virumgård kunstgræsbane
Ishøj IF
Virumgård kunstgræsbane
11.
lørdag
14.40
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 11/2-2023 • Pulje 3
Lyngehallen
Gørløse SI
Lyngehallen
11.
lørdag
14.40
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 11/2-2023 • Pulje 4
Lyngehallen
Herlev IF (1)
Lyngehallen
11.
lørdag
15.00
Ølstykke FC (3)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 11/2-2023 • Pulje 3
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK (2)
Lyngehallen
11.
lørdag
15.00
Glostrup (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 11/2-2023 • Pulje 4
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK (1)
Lyngehallen
11.
lørdag
15.20
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 11/2-2023 • Pulje 4
Lyngehallen
Allerød Fodbold Klub (3)
Lyngehallen
11.
lørdag
15.30
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 11/2-2023 • Pulje 3
Lyngehallen
Glostrup (3)
Lyngehallen
11.
lørdag
15.40
Kirke Hyllinge IF (1)
-
Kvinder
U12
U12 pige (11) beg. Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 1
Møllegårdhallen
Virum-Sorgenfri BK
Møllegårdhallen
11.
lørdag
15.40
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 11/2-2023 • Pulje 4
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK (1)
Lyngehallen
11.
lørdag
16.10
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U12
U12 pige (11) beg. Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 1
Møllegårdhallen
Bagsværd BK
Møllegårdhallen
11.
lørdag
16.10
Virum-Sorgenfri BK (3)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 11/2-2023 • Pulje 6
Lyngehallen
Lynge-Uggeløse IF (2)
Lyngehallen
11.
lørdag
16.30
BFC Lundegården
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 11/2-2023 • Pulje 5
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK (4)
Lyngehallen
11.
lørdag
16.40
Kirke Hyllinge IF (2)
-
Kvinder
U12
U12 pige (11) beg. Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 1
Møllegårdhallen
Virum-Sorgenfri BK
Møllegårdhallen
11.
lørdag
16.50
Allerød Fodbold Klub (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 11/2-2023 • Pulje 6
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK (3)
Lyngehallen
11.
lørdag
17.10
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U12
U12 pige (11) beg. Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 1
Møllegårdhallen
Høje Gladsaxe IF
Møllegårdhallen
11.
lørdag
17.20
Virum-Sorgenfri BK (4)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 11/2-2023 • Pulje 5
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Lyngehallen
11.
lørdag
17.20
Virum-Sorgenfri BK (3)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 11/2-2023 • Pulje 6
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Lyngehallen
11.
lørdag
17.50
Virum-Sorgenfri BK (3)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 11/2-2023 • Pulje 6
Lyngehallen
IF Skjold Birkerød
Lyngehallen
11.
lørdag
18.00
Ølstykke FC (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 11/2-2023 • Pulje 5
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK (4)
Lyngehallen
12.
søndag
12.20
Taastrup FC (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 • Pulje 2
Blovstrød idrætsanlæg
Virum-Sorgenfri BK
Blovstrød idrætsanlæg
12.
søndag
12.50
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 • Pulje 2
Blovstrød idrætsanlæg
Havdrup Fodbold (3)
Blovstrød idrætsanlæg
12.
søndag
13.20
Albertslund IF
-
Herrer
U10
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 • Pulje 2
Blovstrød idrætsanlæg
Virum-Sorgenfri BK
Blovstrød idrætsanlæg
12.
søndag
13.50
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 • Pulje 2
Blovstrød idrætsanlæg
Havdrup Fodbold (2)
Blovstrød idrætsanlæg
12.
søndag
14.00
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Kvinder
U12
U12 piger (11) Futsal Medaljestævne 12/02-23 • Pulje 1
Lyngehallen
Sorø Freja
Lyngehallen
12.
søndag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
Senior
Herresenior S4-S6 VinterBOLD • Pulje 10
Virumgård kunstgræsbane
Brede IF
Virumgård kunstgræsbane
12.
søndag
14.10
Brøndbyernes IF
-
Kvinder
U12
U12 piger (11) Futsal Medaljestævne 12/02-23 • Pulje 1
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK (2)
Lyngehallen
12.
søndag
14.40
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 • Pulje 1
Lyngehallen
Albertslund IF
Lyngehallen
12.
søndag
14.50
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Kvinder
U12
U12 piger (11) Futsal Medaljestævne 12/02-23 • Pulje 1
Lyngehallen
Brøndbyernes IF
Lyngehallen
12.
søndag
15.10
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Kvinder
U12
U12 piger (11) Futsal Medaljestævne 12/02-23 • Pulje 1
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK (1)
Lyngehallen
12.
søndag
15.30
BK Friheden
-
Herrer
U10
U10 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 • Pulje 1
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK
Lyngehallen
12.
søndag
15.30
Sorø Freja
-
Kvinder
U12
U12 piger (11) Futsal Medaljestævne 12/02-23 • Pulje 1
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK (2)
Lyngehallen
20.
mandag
18.30
Helsinge Fodbold
-
Kvinder
Senior
Kvindesenior 7M/8M VinterBOLD • Pulje 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Helsinge Stadion Kunstgræs
25.
lørdag
09.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 (11) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Birkerød IF "Skjold"
Virumgård kunstgræsbane
25.
lørdag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD • Pulje 6
Virumgård kunstgræsbane
Bagsværd BK
Virumgård kunstgræsbane
25.
lørdag
11.30
Hellas
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3-4 (07) VinterBOLD • Pulje 2
Valby Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Valby Idrætspark
25.
lørdag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
Senior
Træningskamp Serie 2 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Østerbro IF
Virumgård kunstgræsbane
25.
lørdag
12.00
Hørsholm-Usserød IK
-
Herrer
U14
Træningskamp U14 Drenge 1 • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Hørsholm Idrætspark
25.
lørdag
14.00
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Kvinder
Senior
Kvindesenior 1-3 VinterBOLD • P1
Virumgård kunstgræsbane
Svogerslev BK (1)
Virumgård kunstgræsbane
25.
lørdag
16.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U16
U16 Piger 1-2 (07/08) VinterBOLD • P2
Virumgård kunstgræsbane
Hørsholm-Usserød IK
Virumgård kunstgræsbane
26.
søndag
09.10
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge C+D (14) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 2
Tune Hallen
Roskilde Boldklub
Tune Hallen
26.
søndag
09.10
Farum BK (U5)
-
Herrer
U5
U5 dr (18) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje • Pulje 1
Hedehushallen
Virum-Sorgenfri BK (1)
Hedehushallen
26.
søndag
09.10
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U5
U5 dr (18) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje • Pulje 2
Hedehushallen
B. 1973, Herlev
Hedehushallen
26.
søndag
09.20
Brøndbyernes IF (1)
-
Herrer
U5
U5 dr (18) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje • Pulje 2
Hedehushallen
Virum-Sorgenfri BK (2)
Hedehushallen
26.
søndag
09.30
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U5
U5 dr (18) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje • Pulje 1
Hedehushallen
Brøndbyernes IF (2)
Hedehushallen
26.
søndag
09.40
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U5
U5 dr (18) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje • Pulje 2
Hedehushallen
Vallensbæk IF (1)
Hedehushallen
26.
søndag
09.50
Rebæk IF
-
Herrer
U9
U9 drenge C+D (14) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 2
Tune Hallen
Virum-Sorgenfri BK (1)
Tune Hallen
26.
søndag
09.50
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U5
U5 dr (18) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje • Pulje 1
Hedehushallen
Vallensbæk IF (2)
Hedehushallen
26.
søndag
10.00
Espergærde IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge 1-2 (10) 8M VinterBOLD • Pulje 3
Mørdrup Idrætsanlæg
Virum-Sorgenfri BK
Mørdrup Idrætsanlæg
26.
søndag
10.10
Farum BK (U5)
-
Herrer
U5
U5 dr (18) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje • Pulje 1
Hedehushallen
Virum-Sorgenfri BK (1)
Hedehushallen
26.
søndag
10.10
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U5
U5 dr (18) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje • Pulje 2
Hedehushallen
B. 1973, Herlev
Hedehushallen
26.
søndag
10.20
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge C+D (14) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 2
Tune Hallen
Solrød FC
Tune Hallen
26.
søndag
10.40
Stenløse BK
-
Herrer
U9
U9 drenge A+B (14) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 1
Tune Hallen
Virum-Sorgenfri BK (1)
Tune Hallen
26.
søndag
10.50
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge C+D (14) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 2
Tune Hallen
Slagelse B&I
Tune Hallen
26.
søndag
11.10
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge A+B (14) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 1
Tune Hallen
Lynge-Uggeløse IF
Tune Hallen
26.
søndag
11.10
BK Friheden
-
Herrer
U9
U9 drenge C+D (14) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 2
Tune Hallen
Virum-Sorgenfri BK (1)
Tune Hallen
26.
søndag
11.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 1
Tune Hallen
IF Skjold Birkerød (1)
Tune Hallen
26.
søndag
11.40
Solrød FC (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge A+B (14) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 1
Tune Hallen
Virum-Sorgenfri BK (1)
Tune Hallen
26.
søndag
11.50
FC Holte
-
Herrer
U10
U10 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 1
Tune Hallen
Virum-Sorgenfri BK
Tune Hallen
26.
søndag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U15
Træningskamp U15 Drenge Mester • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Virum-Sorgenfri BK
Virumgård kunstgræsbane
26.
søndag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U17
U17 Drenge 1-2 (06) VinterBOLD • Pulje 3
Intet anvendes
Sundby Bk.
Intet anvendes
26.
søndag
12.00
Herlufsholm GF
-
Kvinder
U16
U16 piger Øst + Mester (07/08) VinterBOLD • Pulje 1
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Virum-Sorgenfri BK
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
26.
søndag
12.10
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge A+B (14) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 1
Tune Hallen
Hørsholm-Usserød IK (2)
Tune Hallen
26.
søndag
12.20
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 1
Tune Hallen
FC Rudersdal (1)
Tune Hallen
26.
søndag
12.20
Bagsværd BK
-
Herrer
U9
U9 drenge A+B (14) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 2
Tune Hallen
Virum-Sorgenfri BK (2)
Tune Hallen
26.
søndag
12.20
Ringsted Pigefodbold
-
Kvinder
U12
U12 piger (11) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 1
Viby Sj. Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK (1)
Viby Sj. Idrætscenter
26.
søndag
12.40
Karlslunde IF
-
Herrer
U10
U10 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 1
Tune Hallen
Virum-Sorgenfri BK
Tune Hallen
26.
søndag
12.40
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Kvinder
U12
U12 piger (11) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 1
Viby Sj. Idrætscenter
Ringsted Pigefodbold
Viby Sj. Idrætscenter
26.
søndag
12.50
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge A+B (14) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 2
Tune Hallen
Roskilde Boldklub
Tune Hallen
26.
søndag
12.50
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Kvinder
U12
U12 piger (11) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 1
Viby Sj. Idrætscenter
Brøndbyernes IF
Viby Sj. Idrætscenter
26.
søndag
13.00
Hvidovre IF
-
Kvinder
Senior
Kvindesenior 1-3 VinterBOLD • P2
Avedøre Stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK (2)
Avedøre Stadion Kunstgræs
26.
søndag
13.20
Solrød FC (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge A+B (14) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 2
Tune Hallen
Virum-Sorgenfri BK (2)
Tune Hallen
26.
søndag
13.20
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Kvinder
U12
U12 piger (11) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 1
Viby Sj. Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK (1)
Viby Sj. Idrætscenter
26.
søndag
13.20
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U8
U8 Pi (15) ½ banestævne Helsinge 26/2-2023 Medalje • Pulje 1
Helsinge-hallerne
Farum BK
Helsinge-hallerne
26.
søndag
13.30
Lyngby Boldklub 1921
-
Kvinder
U8
U8 Pi (15) ½ banestævne Helsinge 26/2-2023 Medalje • Pulje 1
Helsinge-hallerne
Virum-Sorgenfri BK
Helsinge-hallerne
26.
søndag
13.40
Brøndbyernes IF
-
Kvinder
U12
U12 piger (11) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 1
Viby Sj. Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK (2)
Viby Sj. Idrætscenter
26.
søndag
13.50
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge A+B (14) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 2
Tune Hallen
Hørsholm-Usserød IK (1)
Tune Hallen
26.
søndag
13.50
Farum BK
-
Kvinder
U8
U8 Pi (15) ½ banestævne Helsinge 26/2-2023 Medalje • Pulje 1
Helsinge-hallerne
Virum-Sorgenfri BK
Helsinge-hallerne
26.
søndag
14.00
Fix
-
Herrer
U13
U13 Drenge Mester (10) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Tingbjerg Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Tingbjerg Idrætspark
26.
søndag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
Senior
Kvindesenior 7M/8M VinterBOLD • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Hørsholm-Usserød IK
Virumgård kunstgræsbane
26.
søndag
14.00
Farum BK
-
Herrer
Senior
Herresenior S4-S6 VinterBOLD • Pulje 10
Stavnsholt
Virum-Sorgenfri BK
Stavnsholt
26.
søndag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U8
U8 Pi (15) ½ banestævne Helsinge 26/2-2023 Medalje • Pulje 1
Helsinge-hallerne
Lyngby Boldklub 1921
Helsinge-hallerne
26.
søndag
14.20
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge C+D (14) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 1
Viby Sj. Idrætscenter
Stenløse BK
Viby Sj. Idrætscenter
26.
søndag
14.20
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje • Pulje 1
Hedehushallen
BSF (2)
Hedehushallen
26.
søndag
14.20
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje • Pulje 2
Hedehushallen
Fløng-Hedehusene Idræt (1)
Hedehushallen
26.
søndag
14.40
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge C+D (14) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 1
Viby Sj. Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK (2)
Viby Sj. Idrætscenter
26.
søndag
14.50
Fløng-Hedehusene Idræt (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje • Pulje 1
Hedehushallen
Virum-Sorgenfri BK (2)
Hedehushallen
26.
søndag
14.50
Ringsted IF (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje • Pulje 2
Hedehushallen
Virum-Sorgenfri BK (1)
Hedehushallen
26.
søndag
15.00
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge C+D (14) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 1
Viby Sj. Idrætscenter
Grantoften IF
Viby Sj. Idrætscenter
26.
søndag
15.10
Karlslunde IF (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje • Pulje 1
Hedehushallen
Virum-Sorgenfri BK (2)
Hedehushallen
26.
søndag
15.10
Virum-Sorgenfri BK (4)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje • Pulje 2
Hedehushallen
Virum-Sorgenfri BK (1)
Hedehushallen
26.
søndag
15.15
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U16
Træningskamp U16 Drenge Øst • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
LSF
Virumgård kunstgræsbane
26.
søndag
15.20
Bagsværd BK
-
Herrer
U9
U9 drenge C+D (14) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 1
Viby Sj. Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK (2)
Viby Sj. Idrætscenter
26.
søndag
15.40
Ishøj IF (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje • Pulje 2
Hedehushallen
Virum-Sorgenfri BK (4)
Hedehushallen
26.
søndag
15.50
FC Holte
-
Herrer
U10
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 2
Viby Sj. Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Viby Sj. Idrætscenter
26.
søndag
15.50
Herstedøster IC (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje • Pulje 1
Hedehushallen
Virum-Sorgenfri BK (2)
Hedehushallen
26.
søndag
15.50
Karlslunde IF (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje • Pulje 2
Hedehushallen
Virum-Sorgenfri BK (1)
Hedehushallen
26.
søndag
16.00
Virum-Sorgenfri BK (4)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje • Pulje 2
Hedehushallen
Herstedøster IC (1)
Hedehushallen
26.
søndag
16.10
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 2
Viby Sj. Idrætscenter
IF Skjold Birkerød (1)
Viby Sj. Idrætscenter
26.
søndag
16.30
Karlslunde IF (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje • Pulje 2
Hedehushallen
Virum-Sorgenfri BK (4)
Hedehushallen
26.
søndag
16.40
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 2
Viby Sj. Idrætscenter
BK Friheden
Viby Sj. Idrætscenter
26.
søndag
16.50
Fløng-Hedehusene Fodbold
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje • Pulje 3
Hedehushallen
Virum-Sorgenfri BK (3)
Hedehushallen
26.
søndag
17.10
Virum-Sorgenfri BK (3)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje • Pulje 3
Hedehushallen
IF Hjorten
Hedehushallen
26.
søndag
17.20
Karlslunde IF (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 2
Viby Sj. Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Viby Sj. Idrætscenter
26.
søndag
17.30
Virum-Sorgenfri BK (3)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje • Pulje 3
Hedehushallen
BSF (1)
Hedehushallen
26.
søndag
17.40
Kastrup
-
Herrer
U10
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 26/02-23 • Pulje 2
Viby Sj. Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Viby Sj. Idrætscenter
26.
søndag
17.50
Fløng-Hedehusene Fodbold
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Hedehushallen 26/2 Medalje • Pulje 3
Hedehushallen
Virum-Sorgenfri BK (3)
Hedehushallen
27.
mandag
20.45
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
M+45
M+45 VinterBOLD • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Albertslund BS 72
Virumgård kunstgræsbane
Marts 2023
3.
fredag
18.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U12
U12 Drenge 1 (11) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Fix
Virumgård kunstgræsbane
3.
fredag
18.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U12
U12 Piger 3 (11) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Lynge-Uggeløse IF
Virumgård kunstgræsbane
3.
fredag
18.30
Gilleleje FK
-
Kvinder
U16
U16 Piger 1-2 (07/08) VinterBOLD • P2
Nellerupgård Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Nellerupgård Stadion
4.
lørdag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U13
U13 Piger 1 (10) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Roskilde Pigefodbold
Virumgård kunstgræsbane
4.
lørdag
10.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Kvinder
U13
U13 Piger 3 (10) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
4.
lørdag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U12
Træningskamp U12 - Drenge • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
B. 82, Virum
Virumgård kunstgræsbane
4.
lørdag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U11
U11 Drenge 1 (12) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Farum BK
Virumgård kunstgræsbane
4.
lørdag
10.30
Kalundborg GB
-
Kvinder
U12
U12 Piger 1 (11) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Munkesø Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Munkesø Stadion
4.
lørdag
11.45
Roskilde Pigefodbold
-
Kvinder
U11
U11 Piger 2 (12) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Himmelev Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Himmelev Idrætspark
4.
lørdag
11.50
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U12
U12 drenge (11) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Trællerup-hallen
VG Fodbold (2)
Trællerup-hallen
4.
lørdag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U16
U16 piger Øst + Mester (07/08) VinterBOLD • Pulje 1
Virum Stadion
Nykøbing FC
Virum Stadion
4.
lørdag
12.10
Brøndbyernes IF
-
Herrer
U12
U12 drenge (11) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Trællerup-hallen
Virum-Sorgenfri BK
Trællerup-hallen
4.
lørdag
12.30
VG Fodbold (1)
-
Herrer
U12
U12 drenge (11) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Trællerup-hallen
Virum-Sorgenfri BK
Trællerup-hallen
4.
lørdag
12.50
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U12
U12 pige (11) beg. Inde/håndboldmål 4.runde Medalj • Pulje 1
Lyngehallen
Bagsværd BK
Lyngehallen
4.
lørdag
13.10
Orient GI
-
Kvinder
U12
U12 pige (11) beg. Inde/håndboldmål 4.runde Medalj • Pulje 1
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK
Lyngehallen
4.
lørdag
13.30
Høje Gladsaxe IF (1)
-
Kvinder
U12
U12 pige (11) beg. Inde/håndboldmål 4.runde Medalj • Pulje 1
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK
Lyngehallen
4.
lørdag
14.00
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Kvinder
Senior
Kvindesenior 1-3 VinterBOLD • P2
Virumgård kunstgræsbane
GVI
Virumgård kunstgræsbane
4.
lørdag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U12
U12 pige (11) beg. Inde/håndboldmål 4.runde Medalj • Pulje 1
Lyngehallen
Høje Gladsaxe IF (2)
Lyngehallen
4.
lørdag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Dragør Bk
Dragør BK (2)
Dragør Bk
4.
lørdag
14.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U12
U12 pige (11) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Lyngehallen
LSF
Lyngehallen
4.
lørdag
14.30
Dragør BK (1)
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Dragør Bk
Virum-Sorgenfri BK
Dragør Bk
4.
lørdag
14.50
Dragør BK 1
-
Kvinder
U12
U12 pige (11) 1 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Hedehushallen
Virum-Sorgenfri BK
Hedehushallen
4.
lørdag
14.50
Dragør BK 1
-
Kvinder
U12
U12 pige (11) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK
Lyngehallen
4.
lørdag
15.00
Allerød Fodbold Klub
-
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (08) VinterBOLD • Pulje 1
Allerød Idrætspark Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Allerød Idrætspark Kunstgræs
4.
lørdag
15.00
FIF, Hillerød
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3-4 (07) VinterBOLD • Pulje 2
FIF-Stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
FIF-Stadion Kunstgræs
4.
lørdag
15.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Dragør Bk
B. 1973, Herlev
Dragør Bk
4.
lørdag
15.10
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U12
U12 pige (11) 1 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Hedehushallen
Brøndbyernes IF (2)
Hedehushallen
4.
lørdag
15.10
Lyngby Boldklub 1921
-
Kvinder
U12
U12 pige (11) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK
Lyngehallen
4.
lørdag
15.40
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U12
U12 pige (11) 1 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Hedehushallen
Kirke Hyllinge IF
Hedehushallen
4.
lørdag
15.40
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U12
U12 pige (11) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Lyngehallen
Bagsværd BK
Lyngehallen
4.
lørdag
16.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (09) VinterBOLD • Pulje 3
Virum Stadion
FC Holte
Virum Stadion
4.
lørdag
16.20
Brøndbyernes IF (1)
-
Kvinder
U12
U12 pige (11) 1 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Hedehushallen
Virum-Sorgenfri BK
Hedehushallen
4.
lørdag
16.50
Holbæk B&I
-
Herrer
U12
U12 drenge (11) 1 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK
Lyngehallen
5.
søndag
08.45
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U9
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Måløv Idrætspark
Brøndbyernes IF
Måløv Idrætspark
5.
søndag
09.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 (12) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Lyngby Boldklub 1921
Virumgård kunstgræsbane
5.
søndag
09.00
GVI
-
Herrer
U10
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Husumparken
Virum-Sorgenfri BK (2)
Husumparken
5.
søndag
09.00
Nørrebro United
-
Herrer
U10
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 2
Vanløse Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK (1)
Vanløse Idrætspark
5.
søndag
09.00
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 2
Gentofte Sportspark Vest
Allerød Fodbold Klub (2)
Gentofte Sportspark Vest
5.
søndag
09.00
Bagsværd BK
-
Herrer
U9
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 2
Vanløse Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Vanløse Idrætspark
5.
søndag
09.00
Taastrup FC
-
Herrer
U9
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 2
Virum Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Virum Stadion
5.
søndag
09.00
Farum BK (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Stavnsholt
Virum-Sorgenfri BK (1)
Stavnsholt
5.
søndag
09.00
B 1903
-
Herrer
U8
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 4
Virum Stadion
Virum-Sorgenfri BK (2)
Virum Stadion
5.
søndag
09.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U8
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 3
Borup Stadion, kunstgræs
Ejby IF Fodbold
Borup Stadion, kunstgræs
5.
søndag
09.00
Brøndbyernes IF
-
Kvinder
U9
U9 Piger 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Ballerup Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK (1)
Ballerup Idrætspark
5.
søndag
09.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge A - Futsal Finals (10) • Final Indoor U13 Drenge A
Roskilde Kongres- og Idrætscenter HAL D2
LSF
Roskilde Kongres- og Idrætscenter HAL D2
5.
søndag
09.00
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U5
U5 dr (18) ½ bane Lynge 5/3 Medaljestævne • Pulje 1
Lyngehallen
Blovstrød IF
Lyngehallen
5.
søndag
09.10
Farum BK (1)
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ bane Lynge 5/3 Medaljestævne • Pulje 1
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK (1)
Lyngehallen
5.
søndag
09.15
FC Holte (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Måløv Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Måløv Idrætspark
5.
søndag
09.20
BSF
-
Herrer
U13
U13 Drenge A - Futsal Finals (10) • Final Indoor U13 Drenge A
Roskilde Kongres- og Idrætscenter HAL D2
Virum-Sorgenfri BK
Roskilde Kongres- og Idrætscenter HAL D2
5.
søndag
09.30
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Husumparken
Bagsværd BK
Husumparken
5.
søndag
09.30
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 2
Vanløse Idrætspark
Vanløse (2)
Vanløse Idrætspark
5.
søndag
09.30
FC Rudersdal (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 2
Gentofte Sportspark Vest
Virum-Sorgenfri BK (2)
Gentofte Sportspark Vest
5.
søndag
09.30
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Stavnsholt
Jyllinge FC (1)
Stavnsholt
5.
søndag
09.30
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 4
Virum Stadion
Fremad Valby (1)
Virum Stadion
5.
søndag
09.30
Skjold (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 3
Borup Stadion, kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Borup Stadion, kunstgræs
5.
søndag
09.30
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Kvinder
U9
U9 Piger 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Ballerup Idrætspark
BSF
Ballerup Idrætspark
5.
søndag
09.30
Solrød FC
-
Herrer
U5
U5 dr (18) ½ bane Lynge 5/3 Medaljestævne • Pulje 1
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK (2)
Lyngehallen
5.
søndag
09.30
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ bane Lynge 5/3 Medaljestævne • Pulje 1
Lyngehallen
Blistrup SI (2)
Lyngehallen
5.
søndag
09.40
Albertslund BS 72
-
Herrer
U13
U13 Drenge B - Futsal Finals (10) • Final Indoor U13 drenge B
Roskilde Kongres- og Idrætscenter HAL D1
Virum-Sorgenfri BK
Roskilde Kongres- og Idrætscenter HAL D1
5.
søndag
09.45
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U9
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Måløv Idrætspark
Måløv BK (2)
Måløv Idrætspark
5.
søndag
09.50
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge A - Futsal Finals (10) • Final Indoor U13 Drenge A
Roskilde Kongres- og Idrætscenter HAL D2
Farum BK
Roskilde Kongres- og Idrætscenter HAL D2
5.
søndag
09.50
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U5
U5 dr (18) ½ bane Lynge 5/3 Medaljestævne • Pulje 1
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK (2)
Lyngehallen
5.
søndag
10.00
Lyngby Boldklub 1921
-
Kvinder
U14
U14 Piger 1-2 (09) VinterBOLD • Pulje 2
Lyngby Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Lyngby Stadion
5.
søndag
10.00
Husum Bk
-
Herrer
U10
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Husumparken
Virum-Sorgenfri BK (2)
Husumparken
5.
søndag
10.00
BK Fix
-
Herrer
U10
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 2
Vanløse Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK (1)
Vanløse Idrætspark
5.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 2
Gentofte Sportspark Vest
Jægersborg BK
Gentofte Sportspark Vest
5.
søndag
10.00
Kastrup
-
Herrer
U9
U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 2
B 93 Svanemølleanlæg.
Virum-Sorgenfri BK
B 93 Svanemølleanlæg.
5.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U9
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 2
Vanløse Idrætspark
BK Rødovre
Vanløse Idrætspark
5.
søndag
10.00
B93
-
Herrer
U9
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 2
Virum Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Virum Stadion
5.
søndag
10.00
Roskilde Boldklub
-
Herrer
U8
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Stavnsholt
Virum-Sorgenfri BK (1)
Stavnsholt
5.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 4
Virum Stadion
Brønshøj BK
Virum Stadion
5.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U8
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 3
Borup Stadion, kunstgræs
Borup IF Fodbold (2)
Borup Stadion, kunstgræs
5.
søndag
10.00
KB
-
Kvinder
U9
U9 Piger 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Ballerup Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK (1)
Ballerup Idrætspark
5.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ bane Tune 5/3 Medaljestævne • Pulje 1
Tune Hallen
Ishøj IF (2)
Tune Hallen
5.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ bane Lynge 5/3 Medaljestævne • Pulje 1
Lyngehallen
Ølstykke FC (1)
Lyngehallen
5.
søndag
10.10
København Futsal
-
Herrer
U13
U13 Drenge A - Futsal Finals (10) • Final Indoor U13 Drenge A
Roskilde Kongres- og Idrætscenter HAL D2
Virum-Sorgenfri BK
Roskilde Kongres- og Idrætscenter HAL D2
5.
søndag
10.10
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge B - Futsal Finals (10) • Final Indoor U13 drenge B
Roskilde Kongres- og Idrætscenter HAL D1
Ålholm IF
Roskilde Kongres- og Idrætscenter HAL D1
5.
søndag
10.15
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 3
Mangler arrangør
Glostrup (1)
Mangler arrangør
5.
søndag
10.20
Vallensbæk IF (2)
-
Herrer
U5
U5 dr (18) ½ bane Lynge 5/3 Medaljestævne • Pulje 1
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK (1)
Lyngehallen
5.
søndag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U12
Træningskamp U12 - Drenge • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
B. 82, Virum
Virumgård kunstgræsbane
5.
søndag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge Mester (10) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Hareskov IF
Virumgård kunstgræsbane
5.
søndag
10.30
FC Rudersdal
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 (12) 8M VinterBOLD • Pulje 3
Vedbæk Stadion Kunst
Virum-Sorgenfri BK
Vedbæk Stadion Kunst
5.
søndag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U9
U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 2
B 93 Svanemølleanlæg.
B 93 (2)
B 93 Svanemølleanlæg.
5.
søndag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U9
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 2
Vanløse Idrætspark
Vanløse
Vanløse Idrætspark
5.
søndag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U10
U10 Piger 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Virum Stadion
B 1908
Virum Stadion
5.
søndag
10.30
Taastrup FC (3)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ bane Tune 5/3 Medaljestævne • Pulje 1
Tune Hallen
Virum-Sorgenfri BK (2)
Tune Hallen
5.
søndag
10.30
Farum BK (U5)
-
Herrer
U5
U5 dr (18) ½ bane Lynge 5/3 Medaljestævne • Pulje 1
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK (2)
Lyngehallen
5.
søndag
10.40
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge B - Futsal Finals (10) • Final Indoor U13 drenge B
Roskilde Kongres- og Idrætscenter HAL D1
Melby-Liseleje IF
Roskilde Kongres- og Idrætscenter HAL D1
5.
søndag
10.40
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
U5
U5 dr (18) ½ bane Lynge 5/3 Medaljestævne • Pulje 1
Lyngehallen
Vallensbæk IF (1)
Lyngehallen
5.
søndag
10.40
Slagslunde-Ganløse IF (1)
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ bane Lynge 5/3 Medaljestævne • Pulje 1
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK (1)
Lyngehallen
5.
søndag
10.45
AB
-
Herrer
U10
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 3
Mangler arrangør
Virum-Sorgenfri BK (1)
Mangler arrangør
5.
søndag
10.50
Herlev IF (4)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ bane Tune 5/3 Medaljestævne • Pulje 1
Tune Hallen
Virum-Sorgenfri BK (2)
Tune Hallen
5.
søndag
11.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U9
U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 2
B 93 Svanemølleanlæg.
Fremad Valby (2)
B 93 Svanemølleanlæg.
5.
søndag
11.00
KB
-
Kvinder
U10
U10 Piger 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Virum Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Virum Stadion
5.
søndag
11.00
BSF
-
Herrer
U13
U13 Drenge B - Futsal Finals (10) • Final Indoor U13 drenge B
Roskilde Kongres- og Idrætscenter HAL D1
Virum-Sorgenfri BK
Roskilde Kongres- og Idrætscenter HAL D1
5.
søndag
11.10
Farum BK (U5)
-
Herrer
U5
U5 dr (18) ½ bane Lynge 5/3 Medaljestævne • Pulje 1
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK (1)
Lyngehallen
5.
søndag
11.10
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U14
U14 piger (09) håndboldmål A Finals • Pulje 1
Roskilde Kongres- og Idrætscenter HAL C1
Køge Nord FC
Roskilde Kongres- og Idrætscenter HAL C1
5.
søndag
11.15
Ishøj IF (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 3
Mangler arrangør
Virum-Sorgenfri BK (1)
Mangler arrangør
5.
søndag
11.30
FC Rudersdal
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (09) VinterBOLD • Pulje 4
Rundforbi Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Rundforbi Stadion
5.
søndag
11.30
Allerød Fodbold Klub
-
Kvinder
U10
U10 Piger 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1
Virum Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Virum Stadion
5.
søndag
11.30
Greve Fodbold (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ bane Tune 5/3 Medaljestævne • Pulje 1
Tune Hallen
Virum-Sorgenfri BK (2)
Tune Hallen
5.
søndag
11.30
Amager Pigefodbold (2)
-
Kvinder
U14
U14 piger (09) håndboldmål A Finals • Pulje 1
Roskilde Kongres- og Idrætscenter HAL C1
Virum-Sorgenfri BK
Roskilde Kongres- og Idrætscenter HAL C1
5.
søndag
11.30
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ bane Lynge 5/3 Medaljestævne • Pulje 3
Lyngehallen
Ølstykke FC (2)
Lyngehallen
5.
søndag