Menu

Kommende kampe

Nyere
Side 1 af 0
Ældre
Kommende kampe
Maj 2021
14.
fredag
18.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (02-03) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
Lyngby Boldklub
Virum Stadion
14.
fredag
18.00
AB
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår • Pulje 2
Akademisk Boldklub
Virum-Sorgenfri BK
Akademisk Boldklub
14.
fredag
19.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår • Pulje 2
Virum Stadion
Bagsværd BK
Virum Stadion
15.
lørdag
10.00
BK Hekla 1
-
Kvinder
U11
U11 Piger 2 8-mands (10) Forår • Pulje 1
Hekla Park
Virum-Sorgenfri BK
Hekla Park
15.
lørdag
10.45
Herlev IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (06) Forår • Pulje 1
Herlev IF Engen
Virum-Sorgenfri BK
Herlev IF Engen
15.
lørdag
11.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (10) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Virum Stadion
15.
lørdag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (07) forår • Pulje 1
Virum Stadion
B. 73, Slagelse
Virum Stadion
15.
lørdag
13.00
Lynge-Uggeløse IF
-
Herrer
Senior
Op- og nedrykningsspil S1 • Nedrykningspulje 1
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri
Lyngehallen
15.
lørdag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Forår • Pulje 2
Virum Stadion
Vallensbæk IF
Virum Stadion
15.
lørdag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Forår • Pulje 3
Virum Stadion
Lundtofte Boldklub
Virum Stadion
15.
lørdag
15.15
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 4
Virum Stadion
Vestegnen FK (2)
Virum Stadion
16.
søndag
10.00
Hørsholm-Usserød IK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2-Forårsserie 16/5 • Pulje 5, 2 baner
Værløse Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Værløse Stadion
16.
søndag
10.00
FC Holte
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Forårsserie 16/5 • Pulje 5, 2 baner
Rudegård Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Rudegård Stadion
16.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (11) 2-Forårsserie 16/5 • Pulje 5, 2 baner
Nellerupgård Stadion
Gilleleje FK
Nellerupgård Stadion
16.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (11) 2-Forårsserie 16/5 • Pulje 5, 2 baner
Nellerupgård Stadion
Herlev IF
Nellerupgård Stadion
16.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (11) beg-Forårsserie 16/5 • Pulje 3, 2 baner
Gladsaxe skole
IF Bytoften
Gladsaxe skole
16.
søndag
10.25
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2-Forårsserie 16/5 • Pulje 5, 2 baner
Værløse Stadion
Værløse BK
Værløse Stadion
16.
søndag
10.25
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (11) 2-Forårsserie 16/5 • Pulje 5, 2 baner
Nellerupgård Stadion
Virum-Sorgenfri BK (2)
Nellerupgård Stadion
16.
søndag
10.25
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (11) beg-Forårsserie 16/5 • Pulje 3, 2 baner
Gladsaxe skole
Viby IF
Gladsaxe skole
16.
søndag
10.50
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2-Forårsserie 16/5 • Pulje 5, 2 baner
Værløse Stadion
Snekkersten IF
Værløse Stadion
16.
søndag
10.50
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Forårsserie 16/5 • Pulje 5, 2 baner
Rudegård Stadion
Hornbæk IF
Rudegård Stadion
16.
søndag
10.50
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (11) 2-Forårsserie 16/5 • Pulje 5, 2 baner
Nellerupgård Stadion
Herlev IF
Nellerupgård Stadion
16.
søndag
10.50
Gilleleje FK
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (11) 2-Forårsserie 16/5 • Pulje 5, 2 baner
Nellerupgård Stadion
Virum-Sorgenfri BK (1)
Nellerupgård Stadion
16.
søndag
10.50
Bagsværd BK
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (11) beg-Forårsserie 16/5 • Pulje 3, 2 baner
Gladsaxe skole
Virum-Sorgenfri BK
Gladsaxe skole
16.
søndag
11.00
Brøndbyernes IF (2)
-
Herrer
Senior
Serie 6 - Forår • Pulje 2
Brøndby Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Brøndby Stadion
16.
søndag
11.00
KFUM BK, Roskilde
-
Herrer
U12
U12 Drenge SU 8-mands (09) Forår • Pulje 3
Lillevang Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Lillevang Idrætscenter
16.
søndag
11.00
Nykøbing FC
-
Kvinder
U12
U12 Piger 2 8-mands (09) Forår • Pulje 2
NFC Anlæg Syd
Virum-Sorgenfri BK
NFC Anlæg Syd
16.
søndag
13.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (07) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
Stenløse BK
Virum Stadion
16.
søndag
13.00
Hillerød Fodbold
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Forår • Pulje 1
Hillerød Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Hillerød Stadion
16.
søndag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
UDS
Kvinder
Senior
Kvindeserie 1 - Forår • Pulje 1
Virum Stadion
Brødeskov IF
Virum Stadion
17.
mandag
19.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
M+45
M+45 11-mands - 2021 • Pulje 1
Virum Stadion
Farum BK
Virum Stadion
17.
mandag
20.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
M+60
8-mands +60 - 2021 • Pulje 1
Virum Stadion
Ølstykke FC
Virum Stadion
19.
onsdag
18.30
Lyngby Boldklub 1921
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Forår • Pulje 2
Lyngby Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Lyngby Stadion
19.
onsdag
18.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (07) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
Taastrup FC
Virum Stadion
19.
onsdag
19.00
Ølstykke FC
-
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (06) Forår • Pulje 1
Ølstykke Stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Ølstykke Stadion Kunstgræs
19.
onsdag
19.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Forår • Pulje 2
Virum Stadion
Måløv BK
Virum Stadion
19.
onsdag
19.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U12
U12 Drenge SU 8-mands (09) Forår • Pulje 3
Virum Stadion
Snekkersten IF
Virum Stadion
20.
torsdag
19.00
Jyllinge FC
-
Herrer
M+45
8-M+45 1 - Forår • Pulje 1
Spraglehøj Idrætsanlæg
Virum-Sorgenfri BK
Spraglehøj Idrætsanlæg
22.
lørdag
09.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U18
U18 Piger (03-04) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Virum Stadion
22.
lørdag
10.00
Vallensbæk IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Forår • Pulje 2
Vallensbæk Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Vallensbæk Idrætscenter
22.
lørdag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U11
U11 Piger 2 8-mands (10) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
Brøndbyernes IF
Virum Stadion
22.
lørdag
10.15
Vallensbæk IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår • Pulje 2
Vallensbæk Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Vallensbæk Idrætscenter
22.
lørdag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår • Pulje 2
Virum Stadion
Herstedøster IC
Virum Stadion
22.
lørdag
11.15
Taastrup FC
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands M (08) Forår • Pulje 1
NyBolig Park
Virum-Sorgenfri BK
NyBolig Park
22.
lørdag
11.15
Farum BK (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Forår • Pulje 3
Farum Park
Virum-Sorgenfri BK
Farum Park
22.
lørdag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (04) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
FC Ballerup
Virum Stadion
22.
lørdag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
Fredensborg BI
Virum Stadion
22.
lørdag
13.30
Kalundborg GB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (07) Forår • Pulje 1
Munkesø Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Munkesø Stadion
22.
lørdag
15.00
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 4
Virum Stadion
Måløv BK
Virum Stadion
22.
lørdag
15.30
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Virum Stadion
FC Rudersdal
Virum Stadion
22.
lørdag
15.30
B. 1973, Herlev
-
Herrer
Senior
Op- og nedrykningsspil S1 • Nedrykningspulje 1
Elverroad Kunstgræs
Virum-Sorgenfri
Elverroad Kunstgræs
23.
søndag
11.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
Senior
Serie 6 - Forår • Pulje 2
Virum Stadion
BSF
Virum Stadion
23.
søndag
11.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U12
U12 Piger 2 8-mands (09) Forår • Pulje 2
Virum Stadion
Greve Fodbold
Virum Stadion
23.
søndag
12.30
Vallensbæk IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (06) Forår • Pulje 1
Vallensbæk Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Vallensbæk Idrætscenter
23.
søndag
13.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (06) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
Taastrup FC
Virum Stadion
24.
mandag
19.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
M+45
8-M+45 1 - Forår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Avedøre IF (2)
Virumgård kunstgræsbane
25.
tirsdag
20.00
Allerød FK
-
Herrer
M+60
8-mands +60 - 2021 • Pulje 1
Allerød Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Allerød Idrætspark
26.
onsdag
18.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (04) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
Humlebæk BK
Virum Stadion
26.
onsdag
19.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
K+29
8-K+29 - Forår • Pulje 1
Virum Stadion
Himmelev-Veddelev BK
Virum Stadion
26.
onsdag
19.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U16
U16 Drenge Øst 2 Forår (05) • Øst 2
Virum Stadion
Haslev FC
Virum Stadion
26.
onsdag
20.15
Allerød Fodbold Klub (2)
-
Herrer
M+45
M+45 11-mands - 2021 • Pulje 1
Allerød Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Allerød Idrætspark
28.
fredag
19.00
Vordingborg IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (06) Forår • Pulje 1
Vordingborg Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Vordingborg Stadion
28.
fredag
19.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår • Pulje 2
Virum Stadion
Brøndbyernes IF
Virum Stadion
29.
lørdag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (06) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
Humlebæk BK
Virum Stadion
29.
lørdag
10.00
Ålholm IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Forår • Pulje 1
Ålholmskolen
Virum-Sorgenfri BK
Ålholmskolen
29.
lørdag
11.00
Glostrup
-
Herrer
U12
U12 Drenge SU 8-mands (09) Forår • Pulje 3
Østervangsbanerne
Virum-Sorgenfri BK
Østervangsbanerne
29.
lørdag
11.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U12
U12 Piger 2 8-mands (09) Forår • Pulje 2
Virum Stadion
Vallensbæk IF
Virum Stadion
29.
lørdag
11.15
Farum BK
-
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (10) Forår • Pulje 1
Farum Park
Virum-Sorgenfri BK
Farum Park
29.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
Senior
Op- og nedrykningsspil S1 • Nedrykningspulje 1
Helsinge Stadion
Virum-Sorgenfri
Helsinge Stadion
29.
lørdag
12.00
FC Helsingør
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 1 - Forår • Pulje 1
Mørdrup Idrætsanlæg
Virum-Sorgenfri BK
Mørdrup Idrætsanlæg
29.
lørdag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U16
U16 Drenge Øst 2 Forår (05) • Øst 2
Virum Stadion
FB
Virum Stadion
29.
lørdag
13.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands M (08) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
BSF
Virum Stadion
29.
lørdag
13.30
Brede IF
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Brede Idrætsplads
Virum-Sorgenfri BK (1)
Brede Idrætsplads
29.
lørdag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Forår • Pulje 2
Virum Stadion
FC Holte
Virum Stadion
29.
lørdag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Forår • Pulje 3
Virum Stadion
Glostrup
Virum Stadion
29.
lørdag
16.15
B 1908
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (07) forår • Pulje 1
Sundby I P. Opvisn.
Virum-Sorgenfri BK
Sundby I P. Opvisn.
30.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 30.maj • Pulje 1
Farum Park
Farum BK
Farum Park
30.
søndag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår • Pulje 2
Virum Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Virum Stadion
30.
søndag
10.45
Brøndbyernes IF (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 30.maj • Pulje 1
Farum Park
Virum-Sorgenfri BK
Farum Park
30.
søndag
11.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) SU 1 30.maj • Pulje 1
Farum Park
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Farum Park
30.
søndag
12.00
Kr. Værløse IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Forår • Pulje 2
Sandet Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Sandet Stadion
30.
søndag
13.00
LSF
-
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (04) Forår • Pulje 1
Smørum Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Smørum Idrætscenter
30.
søndag
13.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (07) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
KFUM BK, Roskilde
Virum Stadion
30.
søndag
14.00
Bagsværd BK (1)
0 - 3
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 4
Bagsværd Stadion
Virum-Sorgenfri BK (2)
Bagsværd Stadion
30.
søndag
14.00
Espergærde IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (02-03) Forår • Pulje 1
Mørdrup Idrætsanlæg
Virum-Sorgenfri BK
Mørdrup Idrætsanlæg
30.
søndag
15.30
FC Rudersdal
-
Herrer
Senior
Serie 6 - Forår • Pulje 2
Rundforbi Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Rundforbi Stadion
31.
mandag
18.30
Suså IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (06) Forår • Pulje 1
Herlufmaglehallen
Virum-Sorgenfri BK
Herlufmaglehallen
31.
mandag
19.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
M+45
M+45 11-mands - 2021 • Pulje 1
Virum Stadion
Bagsværd BK
Virum Stadion
31.
mandag
20.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
M+60
8-mands +60 - 2021 • Pulje 1
Virum Stadion
Brede/Høsterkøb
Virum Stadion
Juni 2021
2.
onsdag
19.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Forår • Pulje 2
Virum Stadion
B. 1973, Herlev
Virum Stadion
2.
onsdag
19.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U12
U12 Drenge SU 8-mands (09) Forår • Pulje 3
Virum Stadion
Ølstykke FC
Virum Stadion
3.
torsdag
11.00
B1973HerlevHjorten
-
Herrer
M+65
5-Mands +65 - Forår • Pulje 1
Elverroad
Virum-Sorgenfri BK
Elverroad
3.
torsdag
18.00
FC Rudersdal
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 1 - Forår • Pulje 1
Rundforbi Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Rundforbi Stadion
3.
torsdag
19.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
M+45
8-M+45 1 - Forår • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Skodsborg FIF
Virumgård kunstgræsbane
4.
fredag
18.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (02-03) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
Lundtofte Boldklub
Virum Stadion
4.
fredag
18.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (04) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
AB
Virum Stadion
4.
fredag
19.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår • Pulje 2
Virum Stadion
IF Bytoften
Virum Stadion
5.
lørdag
10.00
Lundtofte Boldklub
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (06) Forår • Pulje 1
Lundtofte Idrætsplads
Virum-Sorgenfri BK
Lundtofte Idrætsplads
5.
lørdag
10.00
LSF
-
Kvinder
U11
U11 Piger 2 8-mands (10) Forår • Pulje 1
Smørum Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Smørum Idrætscenter
5.
lørdag
11.00
Køge BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands M (08) Forår • Pulje 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5.
lørdag
11.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (10) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
IS Skævinge
Virum Stadion
5.
lørdag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Forår • Pulje 2
Virum Stadion
IF Skjold Birkerød
Virum Stadion
5.
lørdag
15.00
Virum-Sorgenfri BK (2)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 4
Virum Stadion
Kr. Værløse IF (2)
Virum Stadion
5.
lørdag
15.30
Virum-Sorgenfri BK (1)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Virum Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Virum Stadion
6.
søndag
10.00
Roskilde Pigefodbold
-
Kvinder
U12
U12 Piger 2 8-mands (09) Forår • Pulje 2
Himmelev Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Himmelev Idrætspark
6.
søndag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Forår • Pulje 3
Virum Stadion
Brøndbyernes IF
Virum Stadion
6.
søndag
11.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
Senior
Serie 6 - Forår • Pulje 2
Virum Stadion
Tikøb IF
Virum Stadion
6.
søndag
11.00
Frem Hellebæk
-
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (07) Forår • Pulje 1
Nordkysthallen
Virum-Sorgenfri BK
Nordkysthallen
6.
søndag
12.00
Sundby Bk.
HHT
Herrer
U16
U16 Drenge Øst 2 Forår (05) • Øst 2
Sundby/Kløvermarken
Virum-Sorgenfri BK
Sundby/Kløvermarken
6.
søndag
13.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
Birkerød IF "Skjold"
Virum Stadion
7.
mandag
17.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U11
U11 Piger 2 8-mands (10) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
Bagsværd BK
Virum Stadion
7.
mandag
18.00
Måløv BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår • Pulje 2
Måløv Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Måløv Idrætspark
7.
mandag
19.00
Store Lyngby IF
-
Herrer
M+45
M+45 11-mands - 2021 • Pulje 1
St. Lyngby Stadion
Virum-Sorgenfri BK
St. Lyngby Stadion
7.
mandag
19.00
Strandgårdsparkens Boldklub
-
Herrer
M+60
8-mands +60 - 2021 • Pulje 1
Ishøj Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Ishøj Idrætscenter
7.
mandag
20.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
M+65
5-Mands +65 - Forår • Pulje 1
Virum Stadion
Stenløse BK
Virum Stadion
8.
tirsdag
17.30
Ejby IF 1968
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Forår • Pulje 2
Ejby Friluftscenter
Virum-Sorgenfri BK
Ejby Friluftscenter
9.
onsdag
17.00
BK Avarta
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Forår • Pulje 3
Espelundens Idrætsanlæg
Virum-Sorgenfri BK
Espelundens Idrætsanlæg
9.
onsdag
18.00
Vallensbæk IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge SU 8-mands (09) Forår • Pulje 3
Vallensbæk Idrætscenter
Virum-Sorgenfri BK
Vallensbæk Idrætscenter
9.
onsdag
19.00
Herstedøster IC
-
Herrer
M+45
8-M+45 1 - Forår • Pulje 1
Herstedøster Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Herstedøster Stadion
9.
onsdag
19.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
K+29
8-K+29 - Forår • Pulje 1
Virum Stadion
FC Rudersdal
Virum Stadion
10.
torsdag
17.45
Svogerslev BK
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Forår • Pulje 1
Svogerslev Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Svogerslev Idrætspark